У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:37, 2 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Заходи Музею Ідей на березень 2012 р.

Заходи Музею Ідей на березень  2012 р. thumbnail

Музей Ідей

1, 3, 8, 10, 15, 17, 22, 24, 29, 31 березня о 18:30
Анонс фільмів КіноКлубу - на сайті Музею ідей www.idem.org.ua
або за тел. 068 5621117
Кіноклуб КіноЛева

Вхід:
8? грн для студентів
17 грн для не- або вічних студентів

6 березня, 18:00
Початок о 18:30

Вхід: 35 грн.
Тиждень актуальної інтелектуальної музики у Львові

З 6-го по 11 березня за підтримки Музею Ідей, AZH Promo та Ptaxa Promo у Львові відбудуться виступи десяти актуальних виконавців із України та з-за кордону, що працюють у різноманітних сучасних стилях - від неокласики, ембієнту, idm, пост-року, дарк-фолку до ліричної авторської акустичної музики.
Розпочнеться тиждень актуальної музики 6-го березня вечором під назвою «Електрифікація Підвалу», де зберуються відомі учасники інтелектуальної електронної сцени - Moa Pillar (Москва), Oomkah Dee (Санкт-Петербург) та Noumen (Львів), а візуальне оформлення вечора забезпечить учасниця формації RESTART vj Zo Za. Moa Pillar (http://soundcloud.com/moapillar) – один з найцікавіших героїв нової електронної музики, яка з’являється в Росії. В своїх роботах філігранно поєднує потужні баси, футуристичні біти та етнічні мотиви. Oomkah Dee (http://soundcloud.com/oomkahdee) в своїх живих виступах конструює масштабні звукові полотна, поєднуючи ембієнт, неокласику та останні досягнення idm.

11 березня
Початок о 19:30

Вхід для тих, хто йде на концерт HER NAME IS CALLA - 8-го березня - 25 грн.
Передпродаж в магазині Трактор (вул. К. Левицького, 5), Правда Б (площа Коліївщини 1) або за телефоном 0976993360.
В день концерту вартість входу - 40 грн.

Акустичний вечір початку весни - Том Морріс / T E Morris вдруге завітає до Львова. Сором’язлива й скромна людина в житті, на сцені Том стає безстрашним і гордим музикантом, що розтопить байдужість навіть найбільш прохолодно налаштованої аудиторії. Британський музикант перш за все відомий тим, що є засновником та незмінним лідером гурту Her Name Is Calla, виступить із соло проектом. Його дебютний альбом вийшов у січні цього року і вже здобув безліч чудових відгуків поціновувачів якісної музики. Разом із Томом Моррісом того вечора виступить проект Bad City District львівського музиканта Ігоря Пришляка та тернопільський акустичний проект pamva. Ігор Пришляк - вокаліст та гітарист львівських гуртів Somali Yacht Club та Polaron, у своїх гуртах грає важку нестримну та складну у виконанні рок-музику. Перед виступом ТомаМорріса він представить кілька власних композицій та каверів, які стали результатом недавнього захоплення акустичним фолк-роком Британії та США.

13 -30 березня 2012
щодня з 11:00 до 19:00

Відкриття 13 березня о 19:00
Інтерактивний проект «Глибина» Олени Шептицької
Крізь простір до тебе…..крізь темряву до світлаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: