У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:44, 2 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В Етноклубі виступить гурт “Ойкумена”

В Етноклубі виступить гурт “Ойкумена” thumbnail

06.03.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

6 березня о 20.00 в Етноклубі відбудеться концерт львівського етно-гурту "Ойкумена"
Вхід - 30 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» - вхід вільний

Інфо від гурту:

"Етно-гурт "Ойкумена" ("заселена земля", "прадавня земля") заснований у 2011 році. Особливість його звучання полягає в поєднанні відкритого, тяжіючого до народного, стилю етно-співу з грою на експресивних народних інструментах – українській бандурі та африканському джембе.
В репертуарі гурту твори різних напрямків – народні, адаптовані під бандуру та барабани, твори сучасних композиторів, а також авторські пісні та композиції засновниці і керівника гурту Олени Коссак.
Бандура представляється як чудовий народний інструмент, придатний для виконання на ньому різнопланової музики, який є великим культурним надбанням українців протягом століть. Відмовляючись від класичних і встановлених канонів бандурного виконання, гурт робить акцент на народній манері співу та експресивних піснях. Проте тематика творів "Ойкумени" підібрана для виступів як у академічних залах, так і в молодіжних, неформальних середовищах, показуючи головне: бандура – чудовий багатогранний інструмент з могутнім прихованим потенціалом, який розкриватимуть ще не одні покоління музикантів".Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: