У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:45, 5 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Вино для незнайомих»

«Вино для незнайомих» thumbnail

Кафе "1"
Львів, пл. Катедральна 5

Давня італійська традиція «підвішеної кави», яку описав у своєму романі письменник Тоніно Бенаквіста, дійшла до України не так давно. Перші активісти з'явилися у Харкові та Ужгороді. За лічені тижні завдяки соціальним мережам традиція поширилася на всю країну.
Львівська винотека «Кафе 1» не могла залишитись осторонь подібної акції і, в силу своєї специфіки, «підвісила» вино. Відвідувачі мають можливість не лише залишати незнайоцям та незнайомкам напій, а й познайомитись з ними, як у епістолярну епоху - таємними листами «одиничками».
Перш за все, це - соціальний проект, альтернатива інтернет знайомствам «всліпу». Інгтригуюча романтична акція сприятиме живому спілкуванню молодих людей за келихом вина.
Залучитись до «підвішеного вина» дуже просто: у «Кафе 1» абсолютно кожен може залишити бокал вина, свої контакти, а також будь-який меседж для незнайомки або незнайомця.
Велінням долі його послання знайде випадкова людина та, при бажанні, зробить відповідний жест: залишить свій номер телефону та бокал вина.
Представники закладу невідкладно повідомлять вас, коли це станеться.
І хто знає, можливо, наступного разу ви питимете вино уже вдвох…

Істина у вині. А у «підвішеному вині» може знайтись істинне кохання чи дружба.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: