У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:05, 6 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Львові виступатиме Анатолій Матвійчук

У Львові виступатиме Анатолій Матвійчук thumbnail

08.03.2012
18.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

Незабаром зі сцени Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької для усіх львів’ян співатиме Народний артист України, Лауреат Національної премії ім. Івана Франка Анатолій Матвійчук. Організатором цього чудового музичного свята є депутат Львівської обласної ради Остап Канака.
Оксамитовий голос, заворожуюча мелодія та проникливі у найпотаємніші закутки душі слова – усе це притаманне творчості цього артиста. Співак, якого часто порівнюють з лицарем-романтиком зі світлими омріяними почуттями, представлятиме 8 березня у Львові програму «Останній Орфей». Концерт відбудеться за участю гурту «Два птахи». Анатолій Матвійчук – автор та виконавець - даруватиме своїм шанувальникам ніжні ліричні композиції, а разом з тим і глибокі вірші, поезію.
«Я з нетерпінням чекаю зустрічі із львівською публікою. Вона - найкраща: уважна, вимоглива, вдумлива і дуже вдячна. Кожен концерт у Львові для мене це - справжня подія!», - зізнається Анатолій Матвійчук.

Матвійчук_2
«Українську пісню незаслужено витісняють з радіо- та телеетерів. На жаль, сьогодні українські автори почуваються у рідній країні, мов емігранти. Але така принизлива ситуація не може тривати постійно. Тому я взяв на себе місію організувати виступ цього талановитого автора та виконавця. Щиро вірю, що такими діями, підтримуючи українських авторів, ми чітко заявляємо про свою українську наступальну позицію, декларуємо свою любов та повагу до всього, що є українським.
Ніжні, душевні композиції у виконанні Анатолія Матвійчука будуть чудовим дарунком львів’янам у вихідні дні й вкотре доведуть, що українська пісня – найкраща», - каже Остап Канака.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: