У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:53, 10 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ісландія від Wiz art

Ісландія від Wiz art thumbnail

15.03.2012
21.00

Львівський палац мистецтв

15 березня о 19:00 та 21:00 у Львівському Палаці мистецтв відбудеться кінопоказ сучасних короткометражок з країни вулканів - Ісландії. Ми дякуємо Крістофу Вемаєру та Ісландському Кіноцентру за надання фільмів і партнерську допомогу!

ПРОГРАМА ВЕЧОРА

ДЯКУЮ 12' – Бенедікт Ерлінгсон 2007
Гуна веде машину по гірській дорозі, коли в неї раптом закінчується пальне. На щастя, вона бачить неподалік припаркований автомобіль. Не помічаючи, що Йон, водій машини, планує вчинити самогубство, вона просить його про допомогу. Їхнє знайомство призводить до нового повороту подій.

ВІДДАНА 19 '- Ізольда Угадотір 2010
Долати невпевненість - легше на словах, ніж на діях. Ева і Відал обрали складний шлях, виводячи свої стосунки на новий рівень.

ХАЛЕПА 13’ – Рагнар Агнарсон 2009
Боязкий звукорежисер змушений покладатися на милість абсолютно незнайомої людини, щоб повернути своє вкрадене звукове обладнання.

ГОТЕЛЬ ЗЕМЛЯ 10’ – Балдвін Z 2008
Троє дітей ідуть з дідусем на цвинтар, щоб відвідати свою покійну бабусю. Коли вони дізнаються, що дідусь втомився від життя і очікує свого дня, діти збентежені, особливо наймолодша внучка. Дідусь знаходить спосіб пояснити їй, що смерть — це не найстрашніше у світі.

УТОПІЯ 13’ – Ларс Еміль Арнасон 2010
Йон, студент політології, на вихідних заміняє свою шкільну подругу помічником на кухні у віддаленому будинку для неповносправних. Йон зауважує дивні методи роботи у будинку. Суперечки та непорозуміння начебто вирішуються шляхом таємного голосування, а Йон вважає, що порушуються принципи демократії. Але все не так, як насправді здається.

ПТАШКИ 15’ – Рунар Рунарсон 2008
Група молодих підлітків на шляху від невинності до суворої реальності дорослого життя.

Тривалість сеансу - 85 хв.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: