У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:00, 21 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фортепіанні мелодії у виконанні Йорна Фошайма

Фортепіанні мелодії у виконанні Йорна Фошайма thumbnail

24.03.2012
18.00

Львівська філармонія

В суботу, 24 березня 2012 року о 18.00 на сцені Львівської філармонії у супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів» прозвучать фортепіанні мелодії у виконанні норвезького піаніста-віртуоза та диригента Йорна Фошайма. У програмі твори: Л. ван Бетховена – Увертюра «Леонора» № 3, Концерт для фортепіано з оркестром № 1 та симфонія № 3. – С. Рахманінова.
У 1996 році Йорн Фошайм закінчив з відзнакою Норвезьку державну музичну академію в Осло по класу фортепіано. Після дебютного концерту в Осло, де він грав Рахманінова – Третій фортепіанний концерт, під егідою Норвезького міністерства закордонних справ його запросили виcтупити із серією концертів у Франції та Італії.
Відтоді Фошайм давав сольні концерти і виступав як соліст з оркестрами у Японії, Німеччині, Нідерландах, Росії, Словаччині, Литві та скандинавських країнах.
Йорн Фошайм має глибокий інтерес до камерної музики. Виступає з різними музикантами у рідній Норвегії та за кордоном.
У 2001 році Фошайм разом з Олександром Дмитрієвим та оркестром Санкт-Петербурзької філармонії виконав російську прем'єру фортепіанного концерту Ісайї Добровейна. Разом вони зробили записи компакт-дисків цієї роботи, випущені фірмою «Simax». Після цього Фошайм багато гастролював у Росії із сольними концертами та оркестрами.
Йорн Фошайм часто виконує музику Добровейна та Метнера. У 2003 році разом із Володимиром Сімкіним та філармонійним оркестром виконав прем'єру Третього концерту Метнера у Санкт-Петербурзі.
Упродовж 2007-2010 рр. він диригує такими знаменитими колективами, як державний симфонічний оркестр ім. Свєтланова, Санкт-Петербурзький державний симфонічний оркестр, Ляйпцигський симфонічний оркестр, Державний симфонічний оркестр Литви, філармонійний оркестр Берґена, Berlin Sinfonietta та багатьма іншими.
У 2009-2010 рр. Йорн Фошайм підписав контракт з Deutsche Oper Berlin для нової постановки «Рієнці» Ріхарда Ваґнера. Згодом він побував в турне по Південній Кореї разом з філармонійним камерним оркестром Берліна. Гастролював Фошайм і в Україні – у березні 2010 року у Дніпропетровську диригував музичний твір П. Чайковського «Євгеній Онєгін».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: