У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:31, 21 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

До дня народження І.Білозіра та В.Івасюка, у Львові проведуть спортивну гру з музичним присмаком

До дня народження І.Білозіра та В.Івасюка, у Львові проведуть спортивну гру з музичним присмаком thumbnail

24.03.2012
12.00

Старт гри біля Ратуші (пл. Ринок, 1)

24 березня у Львові, відбудеться квестове змагання, приурочене 57-й річниці з дня народження Ігора Білозора та 63-річниці з дня народження Володимира Івасюка.  Як зазначають організатори, Молодіжне Об’єднання “ГРАНІТ”, формат заходу поєднує логічні ребуси, рухливість, використання біографічних фактів з життя В.Івасюка та І. Білозора, тощо.
Проведення подібних акцій, як відзначають організатори, - це оригінальний спосіб спонукати молодь до поглиблення своїх знань про видатних українців, а також ефективна пропаганда активного способу життя та відпочинку. Таку гру у Львові проводять вже не впреше.
“У таких змагах присутній саме елемент гри, що органічно поєднує фізичне та розумове навантаження  - коментує Андрій Мочурад, член Молодіжного Об’єднання “ГРАНІТ” – За інших умов, мабуть важко було б поєднати музику й спорт, але такі змагання куди цікавіші та ефективніші для молоді, в порівнянні наприклад з урочистими академіями. Також вагомим є гідне вшанування композитороів, адже фактично обоє загинули через свої патріотичні переконання від антиукраїнських елементів. Саме тому, логотипом змагу є переплетений скрипічний ключ та тризуб”Квест Білозір_Івасюк2
“На переможців чекає гарний призовий фонд, від музичних та молодіжних магазинів міста - кмітливість та спритність повинна належним чином заоохочуватись.
Ми передбачили призи за перші три місця” - додає один з організаторів, Михайло Малкуш -Ми даємо можливість вибору послідовності виконання завдань, які охоплюють ті місця у Львові, що пов’язані з Івасюком та Білозором. Це в свою чергу має й краєзнавчий компонент і розвиває у підлітків самостійність, вміння особисто приймати рішення”.

Зареєструватись на гру та підчитати потрібні для гри матеріали можна на сайті організаторів  mogranit.org.ua.
Деталі - за телефонами (063) 102 101 2,  (097) 945 00 05Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: