У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:58, 21 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Капустяний Оскар 2012

Капустяний Оскар 2012 thumbnail

27.03.2012
18.00

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

До дня театру відбудеться нагородження "Капустяний Оскар" - це нагорода у театральній сфері.
"Капустяний Оскар" - це нагорода у театральній сфері, авторські права якої належать Національному театрові ім. М. Заньковецької і кільком ентузіастам. Нагорода ця дуже особлива і цікава, адже її дають за заслуги перед народом Львова та теаром. Подія - вагома і неоднозначна, барвиста і весела, а головне, особлива і унікальна.
Історія "Капустяного Оскара" - складна і заплутана, вона подібна на виставу довжиною в роки (такий собі серіал). Щоб осягнути її важливість слід просто прийти в театр, купити квиток та сісти на своє місце. Після цього відбувається щось неймовірне настільки, що драйву та позитиву вистачає на рік вперед.
Емоції у цей день просто перевищують допустимі норми! Тому не пропустіть головну подію березня. Ще нагорода цікава тим, що у ній можна прийняти учать усім бажаючим, адже саме наші любі, шановні, неймовірно театральні глядачі визначають головну номінацію, а саме: Найкраща вистава.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: