У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:53, 23 березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Найщиріша фотовиставка України гостює у Львові

Найщиріша фотовиставка України гостює у Львові thumbnail

21-28.03.2012

Головний корпус НУ «Львівська політехніка»
(вул. Степана Бандери, 12)

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» перебуватиме в Головному корпусі НУ «Львівська політехніка» 21-23 березня (вул. Степана Бандери, 12) та в кав’ярні «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35) з 24 по 28 березня 2012 року. Це наступний пункт мандрівки експозиції після Верховної Ради України та Будинку уряду, столичної галереї «Атрибут» і Будинку вчителя.
Відкриття фотовиставки у Львові приурочене до Міжнародної науково-практичної конференції «Транснаціональні сім’ї як наслідок української трудової еміграції: проблеми та шляхи їх розв’язання» (22 березня 2012 р., конференц-зала Головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (204 А).
На фотовиставці буде представлено 38 кращих фотографій, обраних з понад 200 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на ІІ Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива». Добирало світлини професійне журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи (Ігор Гайдай та Юрій Косін), так і представники міжнародних благодійних інституцій (Фонд «Відродження» та Фонд Ч.С. Мотта), а також Представництва ООН в Україні.
Регіональний партнер фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» – член Українського форуму благодійників ВБФ «Запорука». Співпартнерами на Львівщині виступили Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою та Мистецьке об’єднання «Дзиґа».
Основним організатором виставки є Український форум благодійників - перша в Україні професійна асоціація благодійних фондів, організацій і бізнес-компаній, які займаються благодійністю. Форум було створено у 2005 році з ініціативи семи провідних міжнародних та вітчизняних фондів задля розвитку відповідального, прозорого та підзвітного благодійництва. Форум є членом Європейської мережі донорських асоціацій DAFNE та мережі Всесвітньої ініціативи для підтримки ґрантодавства WINGS, а також підписантом Української мережі Глобального договору ООН. Нині Форум об’єднує 26 організацій. Детальніше – на Першому українському порталі про благодійність: www.ufb.org.ua.
Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» - це українська благодійність без парадного глянцю: лірична, щира, саркастична і кумедна. Експозиція вже привернула увагу десятків центральних ЗМІ України. Запрошуємо і Вас відвідати її, а ми допоможемо Вам зробити яскравий сюжет чи публікацію з ексклюзивними коментарями організаторів та учасників.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

The dwelling associated with program work, and attributes of composing each one of the aspects of the program workThe dwelling associated with program work, and attributes of composing each one of the aspects of the program work
The dwelling associated with program work, and attributes of composing each one of the asp...
7 indications that a Girl Likes You Through Texting7 indications that a Girl Likes You Through Texting
7 indications that a Girl Likes You Through Texting There was a situation in life of...
Fascinating Political Essay TopicsFascinating Political Essay Topics
Many people would rather understand the most recent Hindi Film Critiques in newspapers, si...
To be able to safe and secure your computer data - keep it onlineTo be able to safe and secure your computer data - keep it online
To be able to produce your details safe via such hazards one could hold it over the inte...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: