У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:18, 26 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

„Сільська музика” в Етноклубі

„Сільська музика” в Етноклубі thumbnail

27.03.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

27 березня, вівторок, о 20.00 у Етноклубі відбудеться концерт етногурту «Сільська музика» з Рівного. В гості до Етноклубу приїде 15 музикантів і співаків, що представлять пісенний та інструментальний фольклор Полісся.

Місце: арт-каварня "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35. "Дзиґа", 2-ий поверх)
Вхід - 40 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» - 20 грн.

Про етногурт „Сільська музика”

Колектив створено в 2004 році. Учасниками гурту є педагоги, керівники гуртів, фольклористи та етнографи – члени Рівненського фольклорно-етнографічного товариства. Гурт об’єднує палких прихильників відродження та популяризації традиційної культури краю. Основним творчим завданням колективу є: успадкування традиційної манери виконання, автентичного поліського співу та регіональної інструментальної традиції; реставрація традиційних звичаїв, обрядів, календарної та позакалендарної народної музичної творчості . Репертуар гурту формується на основі матеріалів, записаних керівниками та учасниками колективу у фольклорних експедиціях на Рівненському Поліссі.
Етногурт „Сільська музика” брав участь у Великодньому Ярмарку в Національному Археологічному Музеї в м. Варшава (Польща 2006), П’ятих Європейських Надбужанських Фольклорних Зустрічах в м.Соколов-Подляський (Польща), Міжнародному фольклорному фестивалі «Балтика-2008» в м.Вільнюсі (Литва), Фестивалі традиційної музики «Малі міста – великі музиканти» в м. Висмержице (Польща), «Ягелонський ярмарок» (Польща, 2008).
В 2011 році став переможцем в номінації автентичного фольклору «гуртовий спів» заключного етапу ХІІ фестивалю «Червона Рута-2011» в м.Києві.

Керівник інструментальної групи – Анатолій Сайчишин
Керівник співочого гурту - Ірина Сливчук
Художній керівник етнокультурного центру - Віктор Ковальчук.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: