У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:23, 26 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

у Кіноклубі Олега Яськіва презентація кінотрилогії “Із Табуретом через Гімалаї”

у Кіноклубі Олега Яськіва презентація кінотрилогії “Із Табуретом через Гімалаї” thumbnail

27, 29.03.2012

у Кіноклубі Олега Яськіва презентація документальної пригодницької кінотрилогії “Із Табуретом через Гімалаї”

Група молодих українців здійснили тримісячну мандрівку до Тибету і далі маршрутом УКРАЇНА – РОСІЯ – МОНГОЛІЯ – КИТАЙ – ТИБЕТ –НЕПАЛ – ІНДІЯ – ШРІ-ЛАНКА.
"На основі цієї мандрівки вони створили три фільми, які розширюють наші уявлення про волю, простір та український дух. Фільми вийшли не просто талановито зроблені та змістовно цікаві. Їхня унікальність у тому, що можемо переконатись, що українці здатні на справжні пригоди, що можемо нести нашу культуру і в такий спосіб, що здатні залишити наш слід навіть у найвіддаленіших кутках планети.
Неймовірний навіть для мене проект. Справжня енциклопедія пригод та психології стосунків – дружби, кохання, відваги, витривалості, конфліктів та їх подолання.
Після перегляду таких фільмів чомусь віриться, що відродження нашого кіно почнеться десь таким шляхом – через вільні серця та бажання молодих українців бути рівними, бути кращими!"
(О. Яськів)

Програма показів:

27 березня (вівторок)
“Тибет нелегал” (реж. Слава Попов)
Початок 18.30
Додаткова особливість вечора – зустріч з авторами фільму, які приїдуть до вас разом зі своїми дітьми, одна з яких, на ім’я Патагонія, народилась на Вогняній Землі…

29 березня (четвер)
“Царственний кінь” (режисер Сергій Лисенко)
“The stool” (режисер Ярослав Андрущенко)
Початок 18.00

Кількість місць обмежена, тому прохання попередньо реєструватись або через e-mail (oleh.yaskiv@ipm.lviv.ua) або у Facebook або за телефоном 067 255 23 01Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: