У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:48, 28 Березня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Зустріч з Володимиром Хрущаком в “Кабінеті”

Зустріч з Володимиром Хрущаком в “Кабінеті” thumbnail

29.03.2012
18:00

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

Мистецьке об'єднання "Дзиґа" представляє літературні зустрічі у кав'ярні-книгарні "Кабінет"

Володимир Хрущак
Книга життя і Двійник

Володимир Хрущак - письменник і журналіст, автор часописів "Сучасність" і "Київська Русь". Автор романів «Зовнішня приємність страждання» (Панорама»,2003), «Феміда на ланч» («Піраміда», 2007). Член АУП.
До збірки "Книга життя", яка щойно побачила світ, увійшла однойменна повість і п'ять оповідань.
Детективно-езотеричне розслідування ведеться навколо містичного рукопису за авторством Юрія Дрогобича. За нею полюють століттями, вона поєднує цілу історію України і Східної Європи, виступаючи тим прихованим і невідомим для непосвячених фактором, який зумовлює події, зводить все в одне і на який реагують словами "так он як все було насправді!". Книгою прагне заволодіти Каліостро, її читали Іван Вишенський, Самійло Величко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський та багато інших.
Окрім повісті «Книга життя», збірка творів Володимира Хрущака містить також п’ять оповідань «Автопортрет», «Двійник», «Чорна мітка», «Виправлення минулого», «Подвиг», у яких, зокрема, «двійник провокує свій «оригінал» повністю перевернути своє життя.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: