У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:38, 3 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Повернення Кшиштофа Войчеховскі

Повернення Кшиштофа Войчеховскі thumbnail

03.04.2012
17.00
(відкриття)

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?
Галерея Гері Боумена (вул.. Наливайка 18)

У вівторок 3 квітня о 17.00 у клубі 5х5 відбудеться відкриття виставки легенди польської концептуальної фотографії Кшиштофа Войчеховскі. Це буде початок великого проекту видатного польського митця, що носить назву «Проявлений час».
А вже о 18.00 продовження мініфестивалю у галереї Гері Боумена, що у Львові за адресою вул.. Наливайка 18 (поруч з магазином Цифровичок). Там відбудеться творча зустріч з автором та відкриття розширеної експозиції. Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний.

Про автора.
Творчі методи і філософія фотографування Кшиштофа Войчеховського можуть стати відкриттям для ширшої творчої публіки в Україні:
Подібні підходи і мислення практично відсутні в український фотографії та загалом нашому мистецтві останніх десятиліть.
Цей тип діалогу, а деколи і дискусії, з реальністю є прикладом відповідального становища митця. Найпростішими засобами автор переказує зміст власної щирої рефлексії, яка стає рефлексією спільною, інтимного досвіду, який якось неочікувано виявляється досвідом спільним і базовим, фундаментальним.
Здається можливість такого спільного переживання, його "якість", яку пропонують роботи Войчеховського і є тією так необхідною ланкою до розуміння ширшого контексту культури, саме у ставленні до речей простих, щоденних і глобальних одночасно.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: