У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:45, 4 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Роллікс презентує новий альбом «Перетворися На Зброю»

Роллікс презентує новий альбом «Перетворися На Зброю» thumbnail

20.04.2012
20.00

клуб Рок Гараж
(Городоцька вул., 285)

20го квітня Роллікс презентує новий альбом «Перетворися На Зброю» у Львові. Запис та зведення матеріалу завершені і з приходом весни група вже офіційно видала свій другий реліз, робота над яким розтягнулася на два роки. Вихід платівки відбувся 12 березня 2012р.
Роллікс не захотів йти шляхом називання альбому за іменем однієї з пісень. Назву диску група взяла із пісні Бий Бий, в якій є фраза – «перетворися на зброю». Ці слова музиканти почали використовувати вже давно, друкуючи їх в тому числі і на своїх фірмових футболках. А їхній сенс лідер-вокаліст групи Дмитро Ігнатов пояснює так: «Деякі люди сприймають цей заклик і всю пісню - як інструкцію до дій, причому агресивних. Насправді мова йде не про фізичний вплив, а про те, що найболючіші удари ми завжди отримуємо від найближчих людей. І тоді ми мусимо захищатися, перетворюючись на зброю. Просто нікому не дозволяйте себе нищити».
Частину пісень з альбому «Перетворися На Зброю» шанувальники групи вже неодноразово чули і на концертах і в радіоефірах. Окрім згаданої Бий Бий, це і Зупини Час, і Адреналін, і Зруйнувати Все, та Числа і Літери, які мають статус офіційних синґлів цього запису. Але помилкою буде вважати, що все найцікавіше з диску Роллікс уже продемонстрував.
Найсмачніші шматки якраз і будуть зіграні 20-го квітня – в день презентації у Львові, в клубі Рок Гараж (Городоцька вул., 285). Підтримати своїх друзів у цей вечір приїдуть і колеги музикантів з Білорусі – група Sciana (Стіна), яка гратиме з Ролліксом на одній сцені.
20го квітня гурт презентує «Перетворися на Зброю» у Львові. О 13.00 в рок клубі Johnny Rocker (вул.Личаківська,3) відбудеться прес-конференція гурту. Для акредитації журналістів звертатися за телефоном 096 608 23 09 або на е-мейл rolliks@email.ua

Роллікс афішаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: