У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:21, 10 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Короткометражки Hot Shorts у Львові і майстер-клас італійського режисера

Короткометражки Hot Shorts у Львові і майстер-клас італійського режисера thumbnail

18.04.2012
18.00

Львівський палац мистецтв

18 квітня о 18:00 у Львові в Палаці мистецтв відбудеться зустріч з італійським режисером, який проведе майстер-клас, покаже свої фільми та відповість на запитання.
Нікола Піовесан - режисер, медіахудожник, фотограф, сценарист і поет. Був також викладачем режисури в Болоньї та Комо. За свої короткометражні фільми отримав десятки нагород в Італії та закордоном, фільми демонструвалась на найбільш значних кінофестивалях, включно з Венеційським, Міланським, Амстердамським фестивалем документального кіно та на багатьох інших. Ознайомитись з біографією режисера більше можна на його особистому сайті.
Режисер приїде до Львова на спеціальне запрошення кіножурналу Celfish, а вже 20-22 квітня він братиме участь в Київському фестивалі короткометражних фільмів в якості члена Міжнародного журі та учасника позаконкурсної програми Hot Shorts.
Глядачі Львова побачать програму італійських та іспанських короткометражок Hot Shorts 19 квітня о 19:00 та 21:00 в Палаці мистецтв на Коперника 17.
Hot Shorts - побачити те, чого не бачать інші!

Hot Shorts Poster

Повна програма кіновечора: http://celfish.me/2012/04/09/hot-shorts/

Кіножурнал Celfish
post@celfish.me
www.celfish.me
0937621577Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: