У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:52, 8 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт гурту “Пикник”

Концерт гурту “Пикник” thumbnail

24.04.2012
18.30

Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької

24-го квітня з юбілейним туром "30 световых лет", Львів відвідає епатажний гурт "Пикник".
Ще в середині 70-х Едмунд Шклярський репетирував з Борисом Гребенщиковим, але двом лідерам виявилося тісно. І добре, бо завдяки цьому розставанню "Пикник" святкує нині 30-ліття, а його хіт"Иероглиф", "Фиолетово-Черный", "Немного огня", "Из мышеловки" і багато інших почиталися за класику вітчизняної долі. А тур"30 световых лет" розписаний вже на декілька місяців вперед.
Група утворена у вересні 1978 року в Ленінграді із студентів Політеха, що грали в любительській групі «Орион». У 1981 році перший склад «Пикника» розпався — Євгеній «Жак» Волощук (бас-гітара) і Олексій Добичин (вокал) залишилися удвох. На вакантне місце гітариста Волощук запросив учасника групи «Лабиринт» Едмунда Шклярського (вокал, гітара, фортепіано). Едмунд же прийшов не один, а разом з Олександром Савельевим (акустична гітара) і Алі Бахтіяровим (ударні). Дебют Едмунда Шклярського відбувся на одному з концертів Ленінградського рок-клубу.
У Львові концерт відбудеться 24 квітня, вівторок, о 18:30 в театрі ім. «Марії Заньковецької», вул. Лесі Українки,1, www.zankovetska.com.ua
Концертний зал ім. «Марії Заньковецької» - один з найбільш популярних у м. Львові концертних майданчиків.
Сьогдні театр знову повертається до своїх першовзірців. Національному драматичному театрові ім. Марії Занковецької є чим пишатись. Мистецьке життя вирує на сцені, в залі та поза стінами будівлі. Завдяки незмінній якості проведення концертів та інших урочистих подій, а також відчутній гостинності працівників закладу у театрі сформувалася стійка традиція відвідування.

Вартість квитків від 150 - 500 грн.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: