У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 01:07, 18 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Персональна фотовиставка Олександра Перепечай «Apocalypse Please»

Персональна фотовиставка Олександра Перепечай «Apocalypse Please» thumbnail

27.04– 12.05.2012

арт-галерея «Коралі»
(м. Львів, вул. Менцинського, 5 (у дворі, код 78)

відкриття виставки: 27 квітня о 17.00 год.
27 квітня 2012 р. в арт-галереї «Коралі
» відбудеться урочисте відкриття першої персональної фотовиставки фотографа із Лондону, проте корінного львів’янина – Олександра Перепечай. Виставка триватиме з 27 квітня по 12 травня 2012 р., відчинена щодня, крім неділі і понеділка, з 13.00. до 18.00.год. Вхід вільний.
Творчість українського молодого талановитого фотохудожника Олександра Перепечай, нині жителя туманного Альбіону, тісно пов’язана як із Лондоном, так і з його рідним Львовом... Світогляд, сформований під впливом цих двох міст, а також багатогранність інтересів митця (авіація, музика, література) визначають його творчу спрямованість.
Саме з переїздом Олександра до Лондону його захоплення художньою фотографією перейшло на новий рівень, про що свідчить перемога у Міжнародному фотоконкурсі «Festa dell’unita Manzano» (Італія, 2007).
Автор зазначає, що натхнення спеціально не шукає, адже він хоче показати просто реальність світу, незаувальовану і не завжди приємну: «Фотографію потрібно робити без підготовки, тоді вона є справжньою і живою. Постановочне фото – вдале для комерції і гламуру». Натомість його захоплює можливість упіймати і втримати щирість відчуття миттєвості чи певної ситуації; він намагається показати буденність нашого життя через призму свого об’єктиву.
Давайте спробуємо разом із автором насолодитися рухом занепаду приреченої реальності сьогодення!

Дет. інформація: Юлія Островська, куратор виставки
Тел.:0956794087
e-mai:yulia.ostrovska@gmail.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: