У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:26, 19 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Italian Week 2012»

«Italian Week 2012» thumbnail

Торгово-промислова палата Італії в Україні спільно з посольством Республіки Італія у місті Київ організовує культурно-просвітницький захід «Italian Week 2012».Захід присвячений святкуванню двадцятої річниці дипломатичної присутності Італії в Україні та святкуванню Дня Республіки 2 червня 2012 року.
Італія відома всьому світові здобутками мистецтва , античними скульптурами та картинами Відродження. Проте мало хто усвідомлює, що італійське мистецтво сьогодні – це теж дуже цікава сфера як для дослідження, так і для отримання естетичного задоволення.
Італія може похизуватись великою кількістю митців, які впевнено підтримують авторитет країни на міжнародній арені. Деякі з них більш відомі,інші лише заявляють про себе, проте всі вони змушують пишатися собою та своєю країною.
Зважаючи на перспективність розвитку італійського мистецтва в світі, Торгово-промислова палата Італії в Україні створила відділ «Мистецтво та культура». Він і займатиметься промоцією , підтримкою італійських артистів за кордоном в процесі інтернаціоналізації.
Одним з проектів промоції італійських митців за кордоном стала виставка італійського мистецтва, приурочена до святкуванням дня Італійської Республіки 2 червня.
Ціллю такого заходу є промоція італійського мистецтва в основних його фазах.
Тому Палата вважає своїм обов’язком заохоченняи італійських митців ,які ще не утвердились за кодоном, взяти участь в такій цікавій мистецькій події міжнародного рівня.
image345 image343image346
Містом проведення виставки був обраний Львів, Львів – не лише місто неперевершеної архітектури, але й культурна столиця України, в якій щороку організовують безліч культурних подій. 25 травня відбудеться урочисте відкриття виставки, а вже з 26 всі бажаючі зможуть переглянути твори мистецтва в національній галереї мистецтв міста Львова що знаходиться на вул.Стефаника,3 найважливішому мистецькому музеї країни.
Разом з естетичним задоволенням, гості свята можуть також насолодитись запашною італійською кавою Lavazza На гостей свята чекає ще один сюрприз -різноманітні коктейлі з додаванням своєрідного символу Італії - Martini, якими пригощатимуть всіх бажаючих.

Програма Заходу передбачає проведення:
1. Виставки сучасного італійського художнього мистецтва;
2. представлення відомих італійських брендів, зокрема MARTINI, FERRERO,LAVAZZA, FIAT, BARILLA, Ferrero, San Pellegrino, Abbona;

Головні заходи, що проходитимуть в рамках «Italian Week 2012»:

1. Інавгурація виставки сучасного італійського художнього мистецтва у місті Львів двадцять п’ятого травня 2012 року о 17.00 в Львівській національній галереї мистецтв (вул..Стефаника 3). На інавгурацію запрошені голова Львівської обласної держадміністрації, Львівський міський голова, Посол Республіки Італія в Києві.

2. Інавгурація виставки сучасного італійського художнього мистецтва у місті Київ, яка відбудеться 30 травня 2012 року о 17.00 в Центральному Будинку художника (вул. Артема 1-5)

3. Експозиція виставок сучасного італійського художнього мистецтва:
У місті Львів – 26-28 травня 2012 року;
у місті Київ – 30 травня-3 червня 2012 року.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: