У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:26, 19 квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Italian Week 2012»

«Italian Week 2012» thumbnail

Торгово-промислова палата Італії в Україні спільно з посольством Республіки Італія у місті Київ організовує культурно-просвітницький захід «Italian Week 2012».Захід присвячений святкуванню двадцятої річниці дипломатичної присутності Італії в Україні та святкуванню Дня Республіки 2 червня 2012 року.
Італія відома всьому світові здобутками мистецтва , античними скульптурами та картинами Відродження. Проте мало хто усвідомлює, що італійське мистецтво сьогодні – це теж дуже цікава сфера як для дослідження, так і для отримання естетичного задоволення.
Італія може похизуватись великою кількістю митців, які впевнено підтримують авторитет країни на міжнародній арені. Деякі з них більш відомі,інші лише заявляють про себе, проте всі вони змушують пишатися собою та своєю країною.
Зважаючи на перспективність розвитку італійського мистецтва в світі, Торгово-промислова палата Італії в Україні створила відділ «Мистецтво та культура». Він і займатиметься промоцією , підтримкою італійських артистів за кордоном в процесі інтернаціоналізації.
Одним з проектів промоції італійських митців за кордоном стала виставка італійського мистецтва, приурочена до святкуванням дня Італійської Республіки 2 червня.
Ціллю такого заходу є промоція італійського мистецтва в основних його фазах.
Тому Палата вважає своїм обов’язком заохоченняи італійських митців ,які ще не утвердились за кодоном, взяти участь в такій цікавій мистецькій події міжнародного рівня.
image345 image343image346
Містом проведення виставки був обраний Львів, Львів – не лише місто неперевершеної архітектури, але й культурна столиця України, в якій щороку організовують безліч культурних подій. 25 травня відбудеться урочисте відкриття виставки, а вже з 26 всі бажаючі зможуть переглянути твори мистецтва в національній галереї мистецтв міста Львова що знаходиться на вул.Стефаника,3 найважливішому мистецькому музеї країни.
Разом з естетичним задоволенням, гості свята можуть також насолодитись запашною італійською кавою Lavazza На гостей свята чекає ще один сюрприз -різноманітні коктейлі з додаванням своєрідного символу Італії - Martini, якими пригощатимуть всіх бажаючих.

Програма Заходу передбачає проведення:
1. Виставки сучасного італійського художнього мистецтва;
2. представлення відомих італійських брендів, зокрема MARTINI, FERRERO,LAVAZZA, FIAT, BARILLA, Ferrero, San Pellegrino, Abbona;

Головні заходи, що проходитимуть в рамках «Italian Week 2012»:

1. Інавгурація виставки сучасного італійського художнього мистецтва у місті Львів двадцять п’ятого травня 2012 року о 17.00 в Львівській національній галереї мистецтв (вул..Стефаника 3). На інавгурацію запрошені голова Львівської обласної держадміністрації, Львівський міський голова, Посол Республіки Італія в Києві.

2. Інавгурація виставки сучасного італійського художнього мистецтва у місті Київ, яка відбудеться 30 травня 2012 року о 17.00 в Центральному Будинку художника (вул. Артема 1-5)

3. Експозиція виставок сучасного італійського художнього мистецтва:
У місті Львів – 26-28 травня 2012 року;
у місті Київ – 30 травня-3 червня 2012 року.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: