У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:58, 22 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

“Вечір в Бандуристані”: Юліян Китастий та друзі

“Вечір в Бандуристані”: Юліян Китастий та друзі thumbnail

24.04.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

24 квітня, вівторок, о 20.00 у Етноклубі відбудеться концерт Юліяна Китастого “Вечір в Бандуристані”. У програмі музична мандрівка від кобзарської традиції до сучасної імпровізаційної музики. В другій частині концерту до імпровізаційного діалогу долучиться відомий джазовий крос-культурний музикант - Роман Рось.

Вхід - 30 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» - 15 грн.

Юліян Китастий (New York, USA)
Американський композитор, диригент, бандурист, кобзар, сопілкар українського походження. Народився у Детройті, США. Освіту здобув в Монреалі в косерваторії Конкордського університету (композиція і вокал). Вивчав гру на бандурі від батька — Петра Китастого. В 1980 став мистецьким керівником Нью-Йорської школи гри на бандурі, ансамблів Гомін Степів, New York Bandura Ensemble, та авангардного ансамблю Experimental Bandura Trio. Успішно ввів бандуру в сучасну та імпровізаційну музику.
Бандуристи Північної Америки, як висловився сам Юліян, - ота проміжна ланка між традиційним кобзарством і академічним бандурництвом пізньо-радянської доби. Саме з келій Києво-Печерської лаври, де в довоєнний час та в окупацію були гуртожитки капели, почався шлях Зразкової державної капели бандуристів до Детройту, де вона стала Капелою ім. Шевченка. Шлях пролягав через німецькі табори для остарбайтерів, табори для переміщених осіб союзників, поневіряння на чужині.
Китастий брав участь у Першій Червоній Руті 1989 року. Нині співпрацює з Мар'яною Садовською, Алексіс Кохан, Ву Ман, Майклом Альпертом та ін.
сайт - http://torban.org/kytasty

Роман Рось (Львів, Івано-Франківськ)
Відомий львівський джазовий скрипаль, крос-культурний музикант, поет, мореплавець та зухвалець.
сайт - http://romanros.at.ua

Етноклуб набутків
Набуваймося в добрій манорії !Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: