У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:06, 26 Квітня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

В ГОСТІ ЗАПРОШУЄ «БУКВИЦЯ»!

В ГОСТІ ЗАПРОШУЄ «БУКВИЦЯ»! thumbnail

27-29.04.2012

Львівський палац мистецтв

Львівський обласний благодійний фонд «ТОРБА» і Студія культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» у рамках Львівського міжнародного дитячого фестивалю організовують безкоштовний проект «Буквиця», який полягає в створенні (художньому задумі) міні-картини, композиційному рішенні форми літери шрифту та ілюмінуванню (розмальовці) першої букви тексту — ініціалу, що притаманно літописним фоліантам й давнім друкованим книгам.
Усіх, кому від 7 до 100 років, сердечно запрошуємо у п’ятницю та суботу з 13:00 до 17:00, у неділю з 13:00 до 15:00 у Виставковий комплекс «Львівський палац мистецтв» на останній поверх.
З учасниками проекту працюватиме кандидат мистецтвознавства НАН України, завідувач відділення образотворчого мистецтва Студії «СПІРОГРАФ» Олег Болюк, художник по костюму Андрій Сендецький, викладач малюнку Студії «СПІРОГРАФ» Марія Собчук.
У холі на другому поверсі гості фестивалю зможуть побачити виставку образотворчого мистецтва учасників Студії «СПІРОГРАФ» під назвою «Fabula Folii Artis».
Учасники проекту (майстер-класу) «Буквиця» забезпечуються усім необхідним для роботи реманентом.
Автори найкращих робіт відзначатимуться дипломами, які даватимуть пільговий вступ до Студії культури та мистецтв «СПІРОГРАФ» на 2012-2013 навчальний рік.Варто прочитати:Один коментар on "В ГОСТІ ЗАПРОШУЄ «БУКВИЦЯ»!"

  1. Максик on Пн, 30 Кві 2012 12:34 

    БРАВО
 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: