У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:51, 3 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Прем’єра вистави «ВОДА ЖИТТЯ» у НАУД театрі ім. Марії Заньковецької

Прем’єра вистави «ВОДА ЖИТТЯ»  у НАУД театрі ім. Марії Заньковецької thumbnail

Прем’єра 19 та 20 травня о 18:00

В. Шевчук
«ВОДА ЖИТТЯ»

Режисер-постановник – н. а. України Г. Шумейко
Художник-постановник – з. д. м. України Л. Боярська

Запрошуємо львів’ян та гостей міста на весняну прем’єру Заньківчан.
Життя – плинне, воно стікає, як вода. У кожного своя доля та свій шлях. «Вода життя» - це історія про те, яким є сучасний світ, про його проблеми, успіхи та поразки, про круті повороти долі та неймовірні сплетіння ситуацій. Як зазначає режисер вистави н. а. України Григорій Шумейко: «Тема, ідея, сюжет – відповідають на численні запитання та пошуки сучасного покоління. Як жити? Які цінності мають бути у кожного з нас? Що сповідувати? У будь-якому випадку ми обираємо самі ким стати».
Постановка цікава ще й тим, що автором тексту є Валерій Шевчук – видатний сучасний український письменник та літератор. «Вода життя» - це його спроба інсценізувати власну повість про відомого музиканта та його сімох тітоньок.
У кожного персонажа вистави свої погляди на життя, на світ та його сприйняття. «Усі герої прагнуть добра, адже ця потреба ніколи не може зникнути у людини. Дбати про інших, приносити користь – ось мета героїнь. Туга за нездійсненним, невимовний жаль до ідеалу життя та відчуття родинного коріння», - розповідає про ідейне навантаження вистави її режисер.
«Вода життя» - це абрис минущості життя, який відкриває завісу і показує, якою важливою для кожного з нас є родина та родинні зв’язки.

Олеся Галканова
Керівник бюро (прес-служба, PR, сайт)
НАУД театр ім. М. Заньковецької

Вода життя2Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: