У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:59, 5 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Концерт «Музика Весни – Матері, Жінці, Коханій…»

Концерт «Музика Весни – Матері, Жінці, Коханій…» thumbnail

10.05.2012
18:00

Львівська філармонія

Мар’ян Шуневич
Оксана Гриб
В'ячеслав Сінчук
Ірена Карська
«19 Клас»
Зразковий дитячий театр пісні «Горличка» Львівського будинку вчених
Степан Галябарда – поет-пісняр

У повній гармонії тексту і музики кожної пісні відтворена краса світу, природи, жінки, матері – це українські пісні В. Івасюка, І. Білозіра, П. Майбороди, А. Кос-Анатольського.
Володи?мир Миха?йлович Івасю?к, український композитор і поет, герой України – є одним із основоположників української естрадної музики (поп-музики). Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець. Івасюкова пісня – світового звучання. Ця пісня завжди лунатиме дзвінко, велично і шанобливо. Про українську пісню у світі дізналися саме завдяки його «Червоній руті». Для української естради Івасюк є синім птахом щастя.
Ігор Білозір – автор естрадних пісень, камерно-інструментальних композицій, творів для оркестру, музики для театральних вистав. Кожному українцеві відомі його пісні «Пшеничне перевесло», «Мамина світлиця», «Весільний марш» на слова Б. Стельмаха; «Ніби вчора моя мама», «Коханий» на слова П. Запотічного; «Голубий сніг», «Лицарі» на слова Г. Копич. Його творчість здобула визнання у США, Канаді, Німеччині, Польщі, Росії. В 1997 році йому присвоєне звання народного артиста України.
Платон Майборода є автором численних пісень і хорів, обробок народних пісень, а також ліричних пісень. У його творчому доробку також симфонічна поема «Героїчна увертюра», вокальна-симфонічна поема «Тополя» (слова Тараса Шевченка), музика до драматичних спектаклів, фільмів.
Анатолій Кос-Анатольський увійшов в історію української музичної культури як один з яскравих, самобутніх і активних її творців. Талановитий композитор, незабутній педагог багатьох музикантів, блискучий оратор, поет був феноменально багатогранною особистістю. В творчій спадщині композитора понад 500 творів різних жанрів. Серед пісень-романсів композитора є багато творів про карпатський край, його неповторну красу, про людей, які там живуть. Його пісні дарують слухачам хвилини радості та душевної насолоди.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: