У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:30, 7 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Майданчик для дорослих: Читання п’єс

Майданчик для дорослих: Читання п’єс thumbnail

11.05.2012
13.30

площа Ринок

У п’ятницю, 11 травня, о 13:30 на площі Ринок відбудеться читання п’єси Артура Млояна «Сімейні люди». Читання проводитиметься у межах ІІІ Фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA».
Ведучі радіо «Львівська хвиля» Юрко Добрий, Влодко Лучишин, Галинка Лірник та Маріанна Фіртка озвучать героїв сучасного українського драматурга Артура Млояна – переможця минулорічного Конкурсу україномовних п’єс «Драма.UA-2011».
Читання відбуватимуться на «Майданчику для дорослих» – просторі, організованому Центром гуманітарних досліджень ЛНУ ім. Івана Франка у співпраці з Амстердамською культурною фундацією «Castrum Peregrini». «Майданчик для дорослих» – проект для тих, хто вже виріс, але з радістю нагадає собі щирі емоції дитинства, коли дотримання тонни правил ще не стало щоденною звичкою, а буденність була сповнена радості, живої цікавості та правдивого здивування. Уяву та яскраву образність допоможуть розвивати персонажі Артура Млояна, які оживатимуть в устах харизматичних радійників.

Організатори:
ІІІ Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA»
Мистецька майстерня «Драбина»
Центр гуманітарних досліджень ЛНУ ім. Івана Франка
Амстердамська культурна фундація «Castrum Peregrini»Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: