У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:41, 23 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У джаз-клубі “OPEN BLUES BAND”

У джаз-клубі “OPEN BLUES BAND” thumbnail

24.05.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

24 травня, четвер, о 20:00 у «ДжазКлубі.Львів» відбудеться концерт проекту«Open Blues Band», у якому грають музиканти, що десятиліттями творять музичне обличчя Львова, і не тільки...

Місце: арт-кав'ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх )
Платний вхід - 80 грн. , для членів «Jazz Club.Lviv» та Етноклубу - 40 грн.

Олександр Балабан - гітара
Юрій Шаріфов - бас-гітара
Олександр Мельник -барабани

Про "OPEN BLUES BAND":

Kолектив нещодавно створений ( прем'єрний виступ відбувся у 2005 році ), але в ньому грають музиканти з великим музичним досвідом.

ОЛЕКСАНДР БАЛАБАН ( гітара ) - закінчив консерваторію як піаніст. Засновник та керівник рок-групи „Ореол" (1970-1991 рр.). Останнім часом працює технічним директором російської співачки Алсу.

ЮРІЙ ШАРІФОВ ( бас - гітара ) - здобув широку академічну музичну освіту ( дипломи скрипаля, музикознавця та композитора ). Автор камерно-інструментальних і симфонічних творів, джазових композицій та естрадних пісень. В середині 60-х був одним з перших, хто почав грати рок в Радянському Союзі. В 70-х - 80-х рр. грав у Чернівецьких ансамблях "Смерічка", "Червона Рута" ( музичний керівник), "Жива Вода" ( засновник та керівник ). В складі джаз- , рок- , поп- , фолк- груп та з сольними концертними програмами гастролював у 24-х країнах. Учасник сотень фестивалів. Співпрацював з багатьма особистостями (Софія Ротару, Юрій Башмет, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк, Лілія Сандулеса, Іво Бобул, Олександр Сєров, Ігор Саруханов та багато інших).
З середини 70-х рр. активно працює в сфері електронної музики. Автор першого вітчизняного спеціального курсу з історії, теорії та практики джаз-, рок- та поп- музики для вищих учбових закладів. Ведучий авторських музичних програм на радіо. Багаторічний голова журі всеукраїнського рок-фестивалю "Тарас Бульба". Учасник багатьох музичних проектів.

ОЛЕКСАНДР МЕЛЬНИК ( ударні ) - закінчив училище по класу ударних інструментів. З 1970 по 1991 р. грав у рок-групі „Ореол".Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: