У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:53, 23 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка “Кольорові послання з Італії” в рамках «Italian Week 2012» ПЕРЕНОСИТЬСЯ

Виставка “Кольорові послання з Італії” в рамках  «Italian Week 2012» ПЕРЕНОСИТЬСЯ thumbnail

Повноважний посол Італії в Україні Фабріціо Романо, президент Торгово-промислової Палати Італії в Україні (ССIPU) Мауріціо Карневале глибоко сумують у зв’язку з трагічною смертю директора Львівської Національної галереї мистецтв Бориса Григоровича Возницького.
У зв’язку з сумною подією Посольство Італії в Україні та Торгово-промислова Палата Італії в Україні (ССIPU) за згодою управління культури при Львівській державній адміністрації прийняли рішення перенести відкриття виставки сучасних італійських художників – "Кольорові послання з Італії" у Львові.
УРОЧИСТЕ ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ  ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА 26 ТРАВНЯ 212 РОКУ О 11-00, та відбудеться у Львівській Національної галереї мистецтв за адресою м. Львів, вул. Стефаника, 3, за присутності Повноважного посла Італії в Україні Фабріціо Романо, президента Торгово-промислової Палати Італії в Україні (ССIPU) Мауріціо Карневале, Голови Львівської Обласної Державної Адміністрації Костюка Михайла Дмитровича, мера м. Львів Садового Андрія Івановича та Голови обласної ради Панькевича Олега Ігоровича
В честь вшанування пам’яті Бориса Григоровича Возницького Посольство Італії в Україні та Торгово-промислова Палата Італії в Україні (ССIPU) подарують музею 15 картин сучасних італійських художників. Експозиція буде розміщена в окремій залі музею, якій буде надано ім’я Бориса Возницького, та буде представлена на постійній основі.
Також ця виставка буде присвячена імені Бориса Возницького, як його останній реалізований проект.
Виставка буде працювати для відвідувачів 26 т а 27 травня 2012 року.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: