У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 28 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У “Дзизі” будуть джем-сешни Alfa Jazz Fest

У “Дзизі” будуть джем-сешни Alfa Jazz Fest thumbnail

1-3.06.2012

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

1 – 3 червня на другому поверсі "Дзиґи" (традиційному осередку львівського джаз-клубу) проходитимуть джем-сешни Alfa Jazz Fest. Початок джем-сешнів о 23:00.
На Міжнародному джазовому фестивалі Alfa Jazz Fest заплановані відкриті джем-сешни, в яких братимуть участь музиканти-учасники фестивалю та українські джазмени, що бажають музикувати разом із відомими виконавцями.Після джазових концертів, які відбуватимуться на трьох відкритих сценах в місті (на Площі Ринок, на площі перед палацом Потоцьких, головна сцена в Парку Культури ім. Б. Хмельницького) усі охочі музиканти продовжать джазове спілкування в джаз-клубі легендарної «Дзиги» (вул. Вірменська, 35) та у «Лівому березі» (проспект Свободи,28).
Протягом усіх трьох фестивальних днів, під час джемів українські музиканти матимуть змогу пограти разом із досвідченими та іменитими колегами, перейняти кращі навички та спробувати розгадати секрети їхньої майстерності.

Більше про фестиваль: alfajazzfest.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: