У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:46, 31 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

2-й Міжнародний Інтернет-Фестиваль Незалежного Кіна SpaceLiberty розпочинає прийом робіт

2-й Міжнародний Інтернет-Фестиваль Незалежного Кіна SpaceLiberty розпочинає прийом робіт thumbnail

Міжнародний Інтернет-Фестиваль Незалежного Кіна SpaceLiberty є оглядовим майданчиком світового надбання та розвитку в галузі кіно.
Фестиваль покликаний сприяти обміну творчим досвідом, пошукам спільної мови, нових ідей і візій, а також інтеґрації світового кінематографу в єдиний процес, який би розкрив і збагатив кожного його учасника.
Організатор Фестивалю — кінопортал "Арт-гауз. Домівка справжнього мистецтва".

Умови участі у Фестивалі

Щоб стати учасником Фестивалю, слід подати заявку на участь у Фестивалі за адресою:
http://spaceliberty.org.ua/index/application_form/0-3.

Порядок прийому робіт
Прийом робіт здійснюється в період з 1 червня 2012 року по 31 серпня 2012 року.

На участь у Фестивалі приймаються роботи в категоріях:

– Художній фільм;
– Документальний фільм;
– Мультиплікаційний фільм (анімація);
– Експериментальний фільм;
– Музичний фільм (відео-кліп).

Вимоги до робіт

Мова тексту, діалогів і титрів (якщо вони є) подаваних робіт повинна бути українською або російською. Якщо подавані роботи містять текст, діалоги та титри іншою мовою, то такі роботи також повинні обов’язково містити синхронний переклад або субтитри однією з двох мов: українською або російською.
Роботи повинні бути представлені в цифровому вигляді: викладені на відеохостингах Vimeo або YouTube.
До участі у Фестивалі не допускаються роботи, що вже раніше брали участь у Фестивалі SpaceLiberty, а також переможці, призери, дипломанти та учасники міжнародних фестивалів.

SLF-Poster-2012-UA-2

Порядок проведення і визначення переможців

Фестиваль проводиться в безперервному режимі з моменту його відкриття до моменту оголошення переможців.
Заявки на участь у Фестивалі, що надійшли в період з 1 червня по 31 серпня 2012 року, розглядаються Відбірковою Комісією Фестивалю. Роботи, що надійшли раніше або пізніше зазначеного періоду, до розгляду не приймаються.
У разі відповідності подаваної роботи вимогам Фестивалю і схвалення Відбірковою Комісією Фестивалю подавані роботи заносяться до списку Фільмів-претендентів на участь у Фестивалі. Рішення Відбіркової Комісії Фестивалю, в тому числі про причини відмови в участі у Фестивалі, є остаточними й оскарженню не підлягають.
У період з 1 вересня 2012 року по 30 листопада 2012 року з Фільмів-претендентів Спеціальною Комісією Фестивалю формується Конкурсна програма та складається список Номінантів у категоріях:

– Найкращий художній фільм;
– Найкращий документальний фільм;
– Найкращий мультиплікаційний фільм (анімація);
– Найкращий експериментальний фільм;
– Найкращий музичний фільм (відео-кліп);
– Найкраща режисура;
– Найкращий сценарій;
– Найкраща операторська робота;
– Найкраща акторська гра.

Список Номінантів (Фільмів-учасників Конкурсної програми) буде опубліковано 1 грудня 2012 року на сайті SpaceLiberty.org.ua.
Дирекція Фестивалю формує Міжнародне журі, до складу якого входять незалежні компетентні експерти, пов'язані з кіногалуззю, а також критики й діячі мистецтв і культури. Склад і кількість членів Міжнародного журі визначає Дирекція Фестивалю. Члени Міжнародного журі не повинні мати жодного стосунку до Фільмів-учасників Конкурсної програми.
Міжнародне журі на основі таємного голосування обирає зі списку Номінантів Переможця у кожній категорії. У кожній категорії перемагає лише один Номінант. Кожен Фільм-учасник Конкурсної програми, що є Номінантом у двох і більше категоріях, може отримати не більше двох нагород.
Міжнародне журі також визначає, хто з усіх Номінантів (Фільмів-учасників Конкурсної програми) отримає Ґран-Прі та Спеціальний Приз Журі імені Юрія Іллєнка за новаторський внесок у кіномову.
За результатами голосування Глядачів Фестивалю присуджується Приз глядацьких симпатій. У голосуванні можуть брати участь усі зареєстровані користувачі, за винятком тих, які порушили Правила використання сайту й позбавлені права голосу.
Окрім того, можуть бути оголошені спеціальні призи журі, а також призи, засновані організатором або Дирекцією Фестивалю, іншими громадськими організаціями, юридичними та фізичними особами.
Протягом усього терміну проведення Фестивалю Фільми-учасники Конкурсної програми доступні для перегляду на сайті SpaceLiberty.org.ua.
Переможців буде оголошено 12 грудня 2012 року на сайті SpaceLiberty.org.ua.
Результати Фестивалю є остаточними та оскарженню не підлягають.

Детальну інформацію про умови участі у Фестивалі Ви можете отримати на офіційному сайті Фестивалю - SpaceLiberty.org.ua.

Контактна особа: Енді Ґарден;
Е-mail: SpaceLibertyFestival@gmail.com;
Моб. тел: +38 (096) 512 81 03.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: