У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:29, 31 Травня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Захоплені глядачі вдруге повертають Аркадія Шилклопера на сцену Львівської філармонії

Захоплені глядачі вдруге повертають Аркадія Шилклопера на сцену Львівської філармонії thumbnail

12.06.2012
19.00

Львівська філармонія

12 червня, у вівторок, о 19 год., у Львівській філармонії Генеральне Консульство Російської Федерації з нагоди національного свята Дня Росії, яке припадає на цей день, презентує урочистий концерт за участю валторніста із світовим іменем Аркадія Шилклопера, трубача-віртуоза Олександра Потієнка та Молодіжного академічного симфонічного оркестру «INSO-Львів» під батутою диригента Юрія Бервецького.
У незвичній віртуозній програмі концерту поєднані різноманітні мистецтва і стилі: елементи фольклору, джазу та класики. Фольклорними інтонаціями представлені молдавський, гуцульський, єврейський та балканський фолькльор.
Нагадаємо, що концерт за участю Аркадія Шилклопера та Олександра Потієнка захоплено зустріли львівські глядачі в рамках ХХХІ Міжнародного фестивалю музичного мистецтва «Віртуози», який зараз відбувається у Львівській філармонії. Саме позитивні відгуки львівських глядачів переконали організаторів свята до здійснення такого подарунку львів’янам.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: