У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:53, 8 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Музично-пластична вистава ПОГЛЯД

Музично-пластична вистава ПОГЛЯД thumbnail

16.06.2012
14.00

Перший театр для дітей та юнацтва (Львів)
Вул. Гнатюка, 11

Інтегрована театральна студія КРУГ (Москва) представляє музично-пластичну виставу ПОГЛЯДМи дуже давно мріяли запросити цей театр до Львова. Ця група є незвичайною, оскільки у своїй роботі їм вдається досягати як мистецьких так і реабілітаційних цілей. Гурт інтегрований - його учасниками також є люди з особливими потребами, і це аж ніяк не понижує рівня вистав. У Львові поки немає театру з таким рівнем пластики та її осмислення, з таким підходом до вираження змісту та емоцій - без слів. Виставу "Погляд" я вперше переглянула у Любліні у 2010 році і відтоді зрозуміла, що хочу, щоби її побачили у Львові, мої друзі, мій театр, просто львів`яни.
Для всіх хто цікавиться театром, пластикою, рухом, невербальною комунікацією, контактною імпровізацією – унікальна вистава «ПОГЛЯД» театру з Москви.

Про виставу:

Іронічний та сумний погляд на світ людських відносин.. Вистава складається із серії мініатюр, створених на основі акторських імпровізацій. Кожен виконавець розповідає свою неповторну історію. Участь акторів з особливостями розвитку додає гостроти та достовірності звучанню піднятих тем. Тонке полотно людських стосунків складається з натяків, жестів, звертань, поглядів. Кожен рух має своє символічне значення. У виставі використовується пластична мова вираження почуттів, яка буде зрозумілою для кожного глядача.
Вистава «Погляд» характеризує одну з тенденцій сучасної культури – пошук мови для універсальної комунікації, мови, яка буде зрозуміла для всіх. Знайомство та вивчення такої мови відкриває нові перспективи для розвитку інтересу до творчості людей з обмеженими можливостями здоров`я у сфері мистецтва і забезпечує розвиток глибших інтеграційних процесів в культурі. На справді ця мова потрібна усім нам.
Тривалість вистави 40 хвилин
Режисер – Наталія Тимофіївна Попова
Квитки у касах театру ТЮГ (20 грн, 30 грн)

Сторінки театру КРУГ у соцмережах:
http://www.facebook.com/ITS.KRUG
http://vk.com/its__krug

Організатор показу: Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Партнери показу: Міжнародний театральний фестиваль "Драбина", Мистецьке об’єднання "Дзиґа", Перший український театр для дітей та юнацтваВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: