У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 10:53, 8 червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Музично-пластична вистава ПОГЛЯД

Музично-пластична вистава ПОГЛЯД thumbnail

16.06.2012
14.00

Перший театр для дітей та юнацтва (Львів)
Вул. Гнатюка, 11

Інтегрована театральна студія КРУГ (Москва) представляє музично-пластичну виставу ПОГЛЯДМи дуже давно мріяли запросити цей театр до Львова. Ця група є незвичайною, оскільки у своїй роботі їм вдається досягати як мистецьких так і реабілітаційних цілей. Гурт інтегрований - його учасниками також є люди з особливими потребами, і це аж ніяк не понижує рівня вистав. У Львові поки немає театру з таким рівнем пластики та її осмислення, з таким підходом до вираження змісту та емоцій - без слів. Виставу "Погляд" я вперше переглянула у Любліні у 2010 році і відтоді зрозуміла, що хочу, щоби її побачили у Львові, мої друзі, мій театр, просто львів`яни.
Для всіх хто цікавиться театром, пластикою, рухом, невербальною комунікацією, контактною імпровізацією – унікальна вистава «ПОГЛЯД» театру з Москви.

Про виставу:

Іронічний та сумний погляд на світ людських відносин.. Вистава складається із серії мініатюр, створених на основі акторських імпровізацій. Кожен виконавець розповідає свою неповторну історію. Участь акторів з особливостями розвитку додає гостроти та достовірності звучанню піднятих тем. Тонке полотно людських стосунків складається з натяків, жестів, звертань, поглядів. Кожен рух має своє символічне значення. У виставі використовується пластична мова вираження почуттів, яка буде зрозумілою для кожного глядача.
Вистава «Погляд» характеризує одну з тенденцій сучасної культури – пошук мови для універсальної комунікації, мови, яка буде зрозуміла для всіх. Знайомство та вивчення такої мови відкриває нові перспективи для розвитку інтересу до творчості людей з обмеженими можливостями здоров`я у сфері мистецтва і забезпечує розвиток глибших інтеграційних процесів в культурі. На справді ця мова потрібна усім нам.
Тривалість вистави 40 хвилин
Режисер – Наталія Тимофіївна Попова
Квитки у касах театру ТЮГ (20 грн, 30 грн)

Сторінки театру КРУГ у соцмережах:
http://www.facebook.com/ITS.KRUG
http://vk.com/its__krug

Організатор показу: Мистецько-терапевтичний центр «Непротоптана стежина»
Партнери показу: Міжнародний театральний фестиваль "Драбина", Мистецьке об’єднання "Дзиґа", Перший український театр для дітей та юнацтваВарто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: