У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:32, 12 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Під час Євро-2012 в ресторанах Львова можна взяти їжу та напої з собою

Під час Євро-2012 в ресторанах Львова можна взяти їжу та напої з собою thumbnail

Як повідомляє прес-служба ресторанів Del Pesto (вул.. Костюшка, 6) та Панська чарка (вул. Винниченка, 3), заклади запровадили на час проведення чемпіонату Євро-2012 практику продажу їжі та напоїв з собою.
EURO-2012_Del Pesto_1Для цього було закуплено весь необхідний посуд, в тому числі і для супів. А також запроваджено 7% знижки на їжу і напої з собою. Ресторани Del Pesto та Панська чарка за перші дні євро чемпіонату прийняли десятки гостей з Німеччини, Португалії, Польщі, Великобританії, України, Росії та ін.. Вболівальники мають можливість не лише смачно і здорово поїсти (страви готуються з екологічно чистих продуктів, вирощених у господарстві поруч зі Львовом), переглянути трансляції футбольних матчів, але й взяти з собою в дорогу страви та напої. Чим дехто з туристів вже і скористався.EURO 2012 v Panska charka_1
Крім того, прес-служба львівських ресторанів повідомляє, що ціни в закладах залишились без змін, незважаючи на загальну тенденцію підвищення цін в закладах харчування на період проведення ЄВРО-2012.
Таким чином, ресторани Del Pesto та Панська чарка виправдовують статус привітних закладів, який був наданий в травні 2012 року в рамках програми «Привітне місто» щодо якості надання послуг. Це означає, що Львів рекомендує гостям відвідати ці ресторани.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: