У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 13:26, 12 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

У Етноклубі «Люди Добрі» та презентація нових проектів

У Етноклубі «Люди Добрі» та презентація нових проектів thumbnail

12.06.2012
20.00

Арт-кав’ярня «Квартира 35»

12 червня, вівторок, о 20.00 у Етноклубі Набутків відбудеться концерт гурту "Люди Добрі". В програмі вечора також джем-сейшн та презентація нових проектів клубу, прем’єри яких очікуються восени.

Місце: арт-кав'ярня «Квартира 35» (вул. Вірменська, 35, «Дзиґа» 2-ий поверх).
Вхід: 20 грн., для членів Етноклубу та «Jazz Club.Lviv» – 10 грн.

Склад гурту:

Юрко Рафалюк - цимбали, ліра корбова
Маркіян Турканик - скрипка
Артем Каменков - контрабас
Всеволод Садовий - барабан

Люди Добрі — український фолк-гурт, що виник влітку 2005 року, що збирає традиційну фольклорну музику з усієї України й інтерпретує її відповідно до своїх різноманітних упoдобань. Спочатку гурт активно виступав на вулицях Львова як вуличні музики. А вже 14 жовтня 2006 року на Свято Пресвятої Покровм «Люди Добрі» зазвучали на фестивалі «Свято ковалів».
Назва гурту походить із пісні: «Люди добрі, вибачте, що ми до вас звертаємось в такому стані, хату вода забрала, жінка вмерла, корова си втопила, допоможите, хто чим зможе...» — вона була першою в репертуарі колективу.
Шляхом спільного творчого музикування повстає власний стиль гурту «Люди добрі», з елементами музики балканської, румунської, індійської, джазової і, безперечно та передусім, – автентичної української. Власні тексти пісень не пишуть принципово, а пояснення цьому мають напрочуд логічне і переконливе: народні слова вже є, то й гріх писати інші. Мають хлопці право пишатись і своїми інструментами, оскільки деякі з них, зокрема цимбали, бубен та ліру зробив знаний і талановитий гуцульський майстер Михайло Тафійчук.
Учасники колективу з різних міст. 2009 року вийшов живий альбом — Live at Lula (Наживо в Люлі), а також дебютний студійний альбом Тупотіла, тупотіла. «Люди добрі» встигли засвітитись на численних фестивалях в Україні та за кордоном «Рок Коляді», «Small World Music Festival 2009», «Фортміссії 2010», Українському фестивалі у Торонто (2010), «Країні мрій 2011», «Лемківській ватрі 2011» у Гдині «Польща», виступають також у різних маленьких містечках і «примушують» своєю грою танцювати навіть бабусь й дідусів.

Сайт: www.myspace.com/ludydobriukrfolk
Відео: www.youtube.com/watch?v=2TXItZZnTdA&feature=player_embedded

Окрім концерту «Людей Добрих» буде презентовано нові проекти з середовища музикантів Етноклубу: «Fidel Trio Quartet», Христини Соловій та Володимира Бедзвіна, джем-проект «Веселої та сумної». Поговоримо також про ФортМісію 2012, цьогорічну польову лабораторію «Віпче» та сплав по Дністру на фестиваль «Артполе 12».

Набуваймося в добрій манорії!
Етноклуб набутківВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: