Сторінка додана 13:22, 14 Червня, 2012
16.06.2012
Запрошуємо посеред літа і футбольного шалу на медитативну зимову виставку, яка протриває усього три дні !
«Гіоргі Гогіберідзе і Шота Гуджабідзе. Колір зими. Зимове світло у фотографіях грузинських кінорежисерів»
Відкриття 16 червня, у суботу, о 16 год.
Гіоргі і Шота частують грузинським вином і показують дві грузинські документальні стрічки про країну і людей, які невпізнавано змінилися відтоді зовні, але в душі залишилися такими ж незламними горцями. Геть чисто як наші гуцули.
Гіоргі Гогіберідзе і Шота Гуджабідзе
«ПОДОРОЖ АКАКІЯ ЦЕРЕТЕЛІ» (1912рік)
Режисер- Василь.Амашукелі
Історія грузинського кіно зароджується на початку ХХ століття. Першу в світі повнометражну документальну стрічку було знято саме у Грузії сто років тому режисером і оператором Василем Амашукелі. Ця стрічка називалась «Подорож Акакія Церетелі в Вача-Лехумі».
«Сіль Сванетії», документальний, 1930 рік, 50 хв.
Автори сценарію – Міхаїл Калатозішвілі та Сергій Третьяков
Режисер та оператор- Міхаїл Калатозішвілі
Фільм показує життя общини Ушкул, що розташована у верхів'ях річки
Інгурі (Верхня Сванетія, північ-захід Грузії).
Відокремлена від країни ланцюгом гір, народність цього краю продовжувала зберігати ще в 20-і роки залишки родового ладу - жертвопринесення, обряди похоронів та ін.
"Сіль Сванетії" була змонтована режисером в 1929 році з двох його незавершених робіт - художнього фільму "Сліпа" і видового фільму про Сванетію.
Варто прочитати:
Last Added Events
most interesting
Туристичне спорядження у Львові
Останні коментарі
Варто переглянути
Варто прочитати: