У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:57, 14 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка скульптури канадського митця Джорджа Гамаша

Виставка скульптури канадського митця Джорджа Гамаша thumbnail

19 .06.2012- 08.06.2012

Галерея «LvivArt»
(вул. Л.Українки, 21)

Виставка «Ангели на Львовом» – своєрідний експеримент самовираження художника у скульптурі. Тут він поєднав старовинні дрібнички, які купив у антикварних магазинах Львова та пап’є-маше.
Джордж Гамаш – різноманітний й еклектичний канадійський художник, який відмовляється залишатись в межах одного стилю. Його роботи – це органічна суміш традиції з елементами класицизму та новизни. Його теми позбавлені конфлікту та людських зіткнень. Міркуючи більше про красу щоденного життя, він прагне не обновлювати реальні сцени життя але перефразовувати їх. Палітра кольорів, які використовує автор має заспокійливий і замислений ефект на глядача.
Домінуюча тема в його роботах – інтер’єр, кімната з видом. Глядач вдивляючись в середину його полотен має можливість подорожувати по різних планах картини.

Джордж Гамаш

Народився в 1954 році в м. Вінніпегу, Канада
Начався в Університеті Вінніпегу ( відділ Мистецтва та художня історія)
Університет Вікторії Camosun Колледж Вікторія , Британська Колумбія – здобув Товариську Ступінь Мистецтв (озвучування відео, фільм, фотографія)Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: