У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:01, 13 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Артура Шика «Людина діалогу»

Виставка Артура Шика «Людина діалогу» thumbnail

22.06 - 15.07.2012

Мистецька галерея Гері Боумена
(вул. Наливайка, 18)

Артур Шик, всесвітньо відомий художник, автор мініатюр та ілюстрацій для «Калишського статуту» і «Агади», народився в Лодзі у 1894 р. і помер в США у 1951р.
Вперше почав працювати як карикатурист та ілюстратор перед І Світовою Війною. Він відомий, перш за все, як майстер мініатюр та автор неперевершених антифашистських карикатур. До інших його робіт належать ілюстрації до «Агади», збірки оповідань зі Старого Завіту, Книги Естер та Пісні над Піснями.
Наприкінці 1926 року художник почав працювати над «Калишським Статутом». 45 естампів з його мініатюрами представляють загальний огляд Польсько-Єврейскої історії, починаючи від ХІІІ ст., коли Князь Болеслав Благочестивий дарував євреям в Польщі привілеї, що визначали їх законний статус (власне «Калишський Статут»), участь євреїв у боротьбі Польщі за національну незалежність, і до їх присутності в Легіонах Пілсудського.
Виставка «Артур Шик – людина діалогу» представляє цього унікального художника, який завжди підкреслював: «Я – єврей, і Польща – моя батьківщина. Я не можу відділити в своєму серці одне від іншого».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: