У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:52, 19 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

До відкриття фестивалю «FаnARTia» у центрі Львова з’явився стріт-арт

До відкриття фестивалю «FаnARTia» у центрі Львова з’явився стріт-арт thumbnail

За день до відкриття мистецького фестивалю «FаnARTia.ФанАРТія», який стартує 20 червня, у центрі Львова з’явився стріт-арт проект. Стіни будинків та паркани заклеєні аркушами із зображеннями закордонних та львівських зірок, які виступатимуть на фестивалі.
Найбільше впадають в око роздруки із засновником драменбейсу GOLDIE, львівським барабанщиком Ігорем Гнидином, британськими зірками брейк-біту ATOMIC HOOLIGAN, подвижником гич-культури Мар’яном Пиріжком, польським джазменом Яреком Смєтаною, дівчатами з гурту «AtmAsfera» та DJ TONIKA.
У такий спосіб львівські митці приєдналися до фестивалю «FаnARTia.ФанАРТія», основною ідеєю якого є «фанатіння» від явищ культури.
Фестиваль «FаnARTia.ФанАРТія» пройде у Львові 20, 25, 26, 29, 30 червня у офіційній фан-зоні до УЕФА «ЄВРО-2012» на проспекті Свободи. Кожен день проекту буде присвячений окремій сфері культури: літературі, роковій, етнічній, джазовій і симфонічній музиці. Особливо насиченою буде програма електронної музики «FаnARTia: Electronic Days».
20 червня у роково-поетичний день на сцені фестивалю «FаnARTia» виступатимуть «Михайло Барбара project», Сергій Жадан та «Собаки в космосі», «ZSUFF» & «Zavadskyj», «Quarpa» і «DrumТиАтр».
Окрім згаданих виконавців на фестивалі виступатимуть KRYPTIC MINDS,  DJs DERRICK, MAX NRG, GARRY SHUMOFF, BOB ROVSKI, MAX NRG, MC NED та польські ROS ft. LADY KATEE. Польські зірки джазу «Jarek Smietana Band» та львівський «ShockolaD» у супроводі Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», «Гуцул Каліпсо», «Йорий Клоц», «Open Blues Band»...

Деталі на сайті: www.dzyga.comВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: