У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:19, 22 Червня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Ремонтно-реставраційні роботи будівлі Національного театру ім. Марії Заньковецької

Ремонтно-реставраційні роботи будівлі Національного театру ім. Марії Заньковецької thumbnail

Ми піднялися на риштування, щоб зблизька поглянути на роботи, які ведуться по реконструкції фасаду Національного театру ім. М. Заньковецької
12
Так виглядає фасад театру з іншого боку, який прихований сіткою для мешканців Львова.

34
Ми спробували зловити мить і показати процес роботи над малюсінькою діляночкою, а точніше, однією з тисячі цеглинок, які проходять ретельну перевірку, щоб потім стати частинкою нового фасаду. На світлинах ви бачите, як відбувається процес укладання цегли на пошкоджені ділянки.

56

78

Робітники розповіли нам багато цікавих деталей про свою роботу, зокрема зазначили, що вона дуже філігранна, адже вимагає перевірки кожної цеглинки зовнішнього шару фасаду на якість та пошкодження. Особливої уваги заслуговує і підхід до виконання реставраційних робіт: «Ми робимо все поступово: спочатку зняли повністю всю штукатурку, наразі видаляємо всю пошкоджену часом та зовнішніми факторами цеглу. До роботи підходимо відповідально, бо намагаємося зберегти принцип за яким будувався театр. Вставляємо штирі, не зловживаємо цементом, адже надмірна його кількість шкодить, одним словом – формуємо кладку з верху до низу. Можливо неозброєним оком видасться, що роботи зроблено мало, але спеціалісти, які поглянуть, можуть відверто сказати, що вона є значною на даній стадії реконструкції», - зазначив виконроб Храмов Борис Юрійович.
До завершення цього тижня планується допрацювати зовнішній шар цегляного фасаду театру. З понеділка перейти до реконструкції карнизів та вікон.
Прес-служба театру триматиме Вас у курсі та повідомлятиме про роботи щотижня у розділах, як на офіційному сайті театру, так і на сайтах партнерах.

Олеся Галканова
Фахівець із зв’язків з громадськістю
та роботи з пресою
НАУД театру ім. М. ЗаньковецькоїВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: