У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:33, 3 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Арт-проект «СпАРТакіада» на «ЄСК» в Жешуві

Арт-проект «СпАРТакіада» на «ЄСК» в Жешуві thumbnail

Із 28 червня по 1 липня у польському Жешуві відбувався масштабний мистецький проект «Європейський Стадіон Культури», у рамках якого Мистецьке об’єднання «Дзиґа» представило український арт-проект «СпАРТакіада».
«СпАРТакіада», який зреалізований митцями різних поколінь, серед яких:куратор проекту перфомер ВЛОДКАУФМАН, фотографи Костя Смолянінов та Юрій Дячишин,інсталятори та медіа-художники: Мирослав Вайда, Сергій Петлюк і Олексій Хорошко, Людмила Тригубенко,молоді митці Павло Ковач (junior) та Юрко Білей; варто зазначити якісну співпрацю з херсонським центром «ТОТЕМ» (Олена та Макс Афанас`єви, Сергій Дяченко, Андрій Луста, Олександр Юдін, Леонід Єжуров).
«СпАРТакіада» – це мультижанровий проект, що покликаний досліджувати взаємини між природою, мистецтвом та фізичною культурою і спортом.
Що може статися коли фізкультура стає культовою і наскільки це може вплинути на культуру, на її прогрес або деградацію в соціумі, на усвідомлення цього процесу пересічним споживачем (обивателем, політиком, науковцем, представником еліти),наскільки цей процес може вплинути на формування етики, естетики соціуму та майбутнього загальнокультурного процесу?
Проект «ЄСК» був ініційований 2011 року МО «Дзиґа» та польськими партнерами і мав на меті створити мережу мистецьких акцій у містах України та Польщі під час «ЄВРО 2012». З українського боку проект не здобув підтримки держави. «ЄСК» у Жешуві проводився в останні дні футбольного чемпіонату та представив як твори візуального мистецтва, так і театральну та музичну програму. Арт-простором «СпАРТакіади» став спортивний зал однієї із шкіл Жешува.

Світлини Юрія ДячишинаВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: