У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:46, 3 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Відкрита ніч у Львові

Відкрита ніч у Львові thumbnail

06-07.07.2012
21.00

У ніч з 6 на 7 липня  на території Саду Бернарденгарден (Музей Ідей, вул. Валова 18а) відбудеться «Дубль-16» кінофестивалю «ВІДКРИТА НІЧ»

Львівські покази відбуватимуться одночасно з головним майданчиком у Києві.
«Відкрита Ніч» – це фестиваль молодого українського кіно, що традиційно триває лише одну ніч під відкритим небом. Мета фестивалю – підтримка національного кінематографу, а також фільмів спільного та іноземного виробництва, які зберігають традиції українського мистецтва.
За традицією, загальна фестивальна програма складатиметься з двох частин – Конкурсної та Позаконкурсної і триватиме шість годин. Тривалість Конкурсної частини програми – 3 години. Всі фільми Загальної програми будуть брати участь у Конкурсі Глядацьких Симпатій. Конкурсну частину Загальної програми, як завжди, оцінюватиме Журі на окремому засіданні. Оголошення результатів – з першими променями сонця.
До перегляду у Саді Бернарденгарден запрошуються члени журі Відкритої Ночі (120 осіб). Членський внесок – 10 грн. Кожен отримає анкету, результати якої будуть враховані журі у Києві.

Програму шукайте на http://opennight.org.ua/
Контакт – 067 78 430 78 або idem.org@gmail.com

Головний партнер події – VII міжнародний Фестиваль незалежного кіноКіноЛев.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: