У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:30, 4 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Цього року «Fort.Missia» проходитиме тільки в Польщі

Цього року «Fort.Missia» проходитиме тільки в Польщі thumbnail

2012 року Міжнародний фестивалю мистецтв «Fort.Мissia» відбудеться тільки в Польщі.
Один із найпотужніших і найкреативніших транскордонних фестивалів цього року не знайшов належної організаційної та фінансової підтримки в Україні. Затягування рішень з боку органів державної та місцевої влади, у свою чергу, унеможливило ефективний пошук комерційних спонсорів.
Організатори «Fort.Мissia» прийняли рішення краще не проводити українську частину фестивалю взагалі, аніж представляти неякісну програму. Організатори перепрошують всіх шанувальників фестивалю, які мали намір приїхати цього року, та вірять що часи зміняться і якісні, непопсові, некомерційні проекти таки зможуть отримувати фінансування в Україні. Тож надіємося на зустріч у 2013 році.
Польська частина фестивалю «Fort.Мissia» відбудеться 21 липня 2012 р. Вона проходитиме на польській стороні унікальних фортифікацій Першої світової війни – форті Borek, який знаходиться за кілометр від лінії кордону.
Маркіян Іващишин, організатор фестивалю: «Минулого року ініціативу, організаційний та фінансовий внесок проведення фестивалю «Fort.Мissia» у Польщі взяло на себе Мистецьке об’єднання «Дзиґа». Цього ж року ми радіємо з того, що наші польські партнери змогли самостійно влаштувати фестиваль і дотримуємося своїх зобов’язань щодо участі українських музикантів. Також не може не тішити, що наш задум працює – транскордонна форма «ФортМісії» дозволяє підтримати ідею і зберегти сам фестиваль, незважаючи на тимчасові труднощі з українського чи польського боку».
Олег Макар, організатор фестивалю: «Проект «Fort.Missia», як спільне дітище ентузіастів із Мостиськ та «Дзиґи» тимчасово перекочував через кордон. Впевнений, що у 2013 році найбільше фестивальне поле України знову прийматиме тих, хто полюбив наш фестиваль».

Для тих, хто збирається на польську частину «Fort.Мissia» – форт Borek:

Варто пам’ятати, що обов’язково мати закордонний паспорт та шенгенську (в побуті - польську) візу. Для мешканців українсько-польського прикордоння достатньо закордонного паспорта та картки малого прикордонного руху. Найближчий доїзд до фестивалю від пункту перетину кордону «Медика» та м. Перемишль.
Для українських відвідувачів фестивалю МО «Дзиґа» надає сприяння у проходженні пішого переходу «Шегині-Медики», резервації місця у фестивальних автобусах та місця для наметів на території форту Borek. Для того, щоб потрапити у списки українських відвідувачів необхідно на адресу dzygainfo@gmail.com надіслати зіскановану шенгенську візу та приблизний час перетину кордону.
Фестивальні автобуси відправлятимуться від пішого переходу у Медиці та від залізничного вокзалу у Перемишлі. Орієнтована вартість проїзду автобусом до території фестивалю – 3 PLN. Відвідування фестивалю – БЕЗКОШТОВНЕ. Поселитися у наметовому містечку фестивалю можна із 20 липня.

Програма польської частини фестивалю «Fort.Мissia»:

21 липня, субота
(за польським часом)

12:00 – початок імпрези
13:00 – урочисте відкриття фестивалю
13:15 – «ГИЧ оркестр» (Україна)
14:35 – Recital Wojciecha «Elvisa» Sosnowskiego (Польща)
15:00 – «Mi??sz» (Польща)
16:00 – «Beer Blues Band» (Польща)
17:05 – Recital Adama Hajduka (Польща)
17:35 – «Pigs Like Pigeons» (Польща)
18:40 – Chor gospel «Twoje Niebo» (Польща)
19:30 – «Їжак» (США-Україна)
21:00 – PECTUS & Filip Moniuszko (Польща)
22:00 – DJ Bleiz (Польща)
24:00 – завершення

Довідка:

Від 2009 р. фестиваль «Fort.Missia» відбувався щороку і представляв найновіше мистецтво на старих фортифікаціях напівзабутої війни: ленд-арт об’єкти, концерти українських та польських рок-зірок, експерименти з джазом, електронікою та сучасним мистецтвом, театральні дійства, літературні читання, вогняні шоу, покази фільмів, майстер-класи, гепенінги, відкриття нових фортифікацій та цілу купу атракцій.
Із 2011 р. фестиваль проводиться також на польській частині фортів.
Ідея фестивалю – спільна творчість митців, поетів, музикантів та акторів на руїнах війни.

Сайт фестивалю: www.fortmissia.com

Організатори з української сторони: Мистецьке об'єднання «Дзиґа», Громадське товариство «Форт», Громадське об'єднання «Вірменська 35», Інститут Актуального Мистецтва

Організатори з польської сторони: Zwi?zek Gmin Fortecznych Twierdzy Przemy?l, Starosta Przemyski, Stowarzyszenie Dziedzictwo Europy ?rodkowej, Stowarzyszenie 3 Historycznego Galicyjskiego Pu?ku Artylerii Fortecznej im. Ksi?cia KinskyegoВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: