У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:28, 10 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Легендарний фестиваль «Godskitchen» у Львові

Легендарний фестиваль «Godskitchen» у Львові thumbnail

23.08.2012
20:00

Найяскравіша подія у сфері електронної музики: Львыв вперше прийме у себе легендарний британський фестиваль – Godskitchen. У різні роки на фестивалы виступали Armin van Buuren, Gareth Emery, Markus Schulz, Sander van Doorn, ATB, Benny Benassi, Richard Durand, Sied van Riel, Simon Patterson, Adam K. та інші.
Оголошення списку артистів, а також місця проведення фестивалю відбудеться 13 липня. Тим часом, з 2 по 13 липня (до 11.00), відкрито бронювання квитків за найнижчою ціною: стандарт – 179 грн., VIP – 329 грн.
До Львова приїде Godskitchen Fusion. Світова прем’єра цього концепту з шаленим успіхом відбулася торік у Києві. Аудіо-візуальна ідея поєднує в єдине ціле музику, відеомистецтво та безліч різноманітних спецефектів. Сцена – вражаюча за розмірами футуристична конструкція кубічної форми, у якій використовується понад 130 кв. м. LED-екранів, понад 460 кв. м. LED-стрічок та найсучасніші технології проекції. Це новий концепт, що «оживляє» музику і презентує публіці виступи артистів у новому вимірі. Сцена будується разом з голландськими експертами з компанії 250К PRODUCTION.
Ще одна особливість львівського Godskitchen – цей фестиваль відбудеться у форматі open-air (просто неба).Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: