У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:57, 10 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Режисер Вінсент Мун в Україні

Режисер Вінсент Мун в Україні thumbnail

15.07.2012
21.00

Львівський палац мистецтв

Вінсент Мун – французький режисер та мандрівник, учасник журі Wiz-Art 2012.
Візит Вінсента Муна в Україну розпочнеться з показу його музичного фільму An Island («Острів»), який відбудеться 15 липня у Львові, в дворі за Палацом Потоцьких о 21.00 за участі самого режисера. Під час фестивалю Wiz-Art у Львові 26-29 липня відбудуться зустрічі з режисером у форматі Q&A (запитання та відповіді) та майстер-клас, які також відбудуться у Києві, у кінотеатрі «Кінопанорама». Окрім Львова та Києва режисер відвідає Одесу та Крим на початку серпня. Деталі про приїзд Вінсента Муна до Одеси можна буде дізнатись на сайті Alliance Fran?aise Odessa.

AnIsland_800X1131
Вінсент відомий завдяки своєму проекту Take Away Show та стрічці An Island , яку він створив спільно із данським гуртом Efterklang. Працював з Томом Джонсом, R.E.M., Arcade Fire, Sigur R?s та багатьма іншими музикантами. Свої найсвіжіші стрічки з Індонезії, Філіппін, Австралії та Ефіопії режисер продемонструє глядачам цьогорічного Wiz-Art`у у Львові та Києві. В цих фільмах він працював з темами релігії та духовності. У своєму відеозверненні до українських глядачів Вінсент розповів, що закінчує свою надзвичайно тривалу подорож світом, планує зйомки свого нового проекту в українських Карпатах та сподівається, що в учасників його майстер-класів по відеозйомці виникне бажання поділитись цікавими ідеями для цієї маленької планети.
Вінсент Мун разом з Антельм Відо, аташе посольства Франції з питань співробітництва у аудіовізуальній галузі, візьмуть участь у прес-конференції фестивалю Wiz-Art 2012 у Львові.
Вхід на показ фільму вільний, за попередньою реєстрацією info@wiz-art.com.ua (прізвище та ім'я з поміткою "An Island"). Реєстрація завершується 13.07 о 19.00
Проект здійснено завдяки підтримці Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Офіційний сайт www.vincentmoon.com/
Канал на YouTube youtube.com/user/vincentmoon
Канал на Flickr www.flickr.com/photos/vmoon/

Реєстрація на показ фільму An Island:
info@wiz-art.com.ua
Більше про фестиваль:
wiz-art.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: