У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 11:00, 17 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Вперше у Львові музично-поетична вистава «Хуліган. Cповідь»з Сергієм Безруковим

Вперше у Львові музично-поетична вистава «Хуліган. Cповідь»з Сергієм Безруковим thumbnail

04.12.2012
19.00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С.Крушельницькоїhooligan

Вперше у Львові відбудеться вистава-містерія “Хуліган. Сповідь” – єдина, драматургічно вибудувана композиція про життя великого поета Сергія Єсеніна, складена з його віршів і пісень.
Поет-скандаліст. Поет-хуліган. Він назавжди залишився людиною-загадкою з трагічною долею. Багато режисерів і документалісти намагалися розкрити його образ, відкрити завісу таємниці його раннього відходу з життя.
Головну роль зіграв один з найвідоміших акторів театру та кіно пострадянського простору, народний артист Росії – Сергій Безруков. Він також виступив режисером постановником та композитором вистави
Різні вірші, різні стилі, різні грані мистецтва об'єднані у виставі, щоб показати наскільки різним був Сергій Олександрович Єсенін. Тут є і ударні рок-композиції, і запальне танго, і ліричні балади. Закінчується вся ця дивовижна містерія пронизливим балетним монологом.
Основу для вистави склав однойменний музичний альбом, презентація якого відбулася на творчому вечорі С. Безрукова в листопаді 2008 в Санкт-Петербурзі.

КВИТКИ: 150-1300 грн.

ЗАМОВЛЕННЯ КВИТКІВ:
(032) 253-05-35
(067) 181-51-01
www.biletoff.com.uaВарто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: