У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 12:42, 17 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Kim Varnadoe та всі-всі-всі у клубі 5х5

Kim Varnadoe та всі-всі-всі у клубі 5х5 thumbnail

18.07.2012
19.00

Кафе Фотоклуб “Ч/Б.5х5?

Стали остаточно відомі деталі завтрашньої позапланової зустрічі в клубі 5х5. До нас завітає американська фотографиня і викладачка фотографії Kim Varnadoe. Ну це було відомо і раніше, але от тепер з радістю повідомляю вам зовсім нову новину – Кім проведе у нас в клубі безкоштовний майстер-клас з чорно-білої рукотворної фотографії, вона буде показувати в режимі реального часу весь ланцюжок фотомагії від виготовлення емульсії і фотопаперу до остаточного результату за власною неповторною методикою.
Супроводжувати цю справжню американку буде несправжня американка Маша Войнова. І ще крім того, тільки що мені повідомили, що до Львова на зустріч з нами рухається потужний десант не дуже тверезо-мислячих київських фотографів братів Чернічкіних, та інших збурювачів суспільного спокою. Отже, завтра у середу 18 липня о 19.00 ми приймемо участь не тільки у нашій традиційній зустріч, але й у дружній кампаніїї проведемо цей теплий літній вечір. Запрошуються усі бажаючі. Вхід вільний. Мало не покажеться.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: