У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:05, 23 Липня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Музей ідей оголошує набір учасників міжкультурного проекту-перформансу

Музей ідей оголошує набір учасників міжкультурного проекту-перформансу thumbnail

Музей Ідей

У рамках програми Мистецьких резиденцій Музей Ідей і канадійська художниця-перформістка Надін Суре запрошує молодих ініціативних людей стати учасниками міжкультурного, міждисциплінарного проекту-перформансу, який буде презентований на львівському Тижні Актуального мистецтва у вересні 2012 р.
Метою проекту  є дослідження антропологічної спадщини Львова та Карпатського регіону в контексті культурної ідентичності та сучасних реалій. Група з 12 ентузіастів буде досліджувати та відображати реалії сучасного життя за допомогою трансдисциплінарного творчого підходу, нових ідей і форм, зосередившись над культурній мапі та історії Львова, а також на традиційному фольклорі Карпатського регіону.
Упродовж 3- 4 тижнів (орієнтовно від 10 серпня) учасники  збиратимуть відео, фото, аудіо записи (музичні і лексичні), що відображають  культуру та історію регіону. Опрацювавши зібраний матеріал, група створить перформанс з елементами театру, танцю, цирку, відео, музики, архітектури, нових медіа та етнографії.

Вимоги до кандидатів

Вік: 18-25 років

За фахом: актори, музиканти, художники, архітектори, фахівці з нових медіа, студенти факультетів філософії і культурології із зацікавленнями в антропологіЇ
Заявки прохання подавати до 6 серпня на електронну адресу: idem.org@gmail.com,  вказавши прізвище, ім”я, освіту,  вік, знання мов та контактні дані.  З поміткою -  «Антропологія».

Біографічна довідка:

Надін Суре – художниця-перформістка, що працює в міждисциплінарному мистецтві, і на даний час мешкає в Бейруті. Її роботи були представлені в Канаді, Європі та Середній Азії. Як перформістка Надін працювала з відомими режисерами і хореографами, вчилась у засновниці Action Theatre Рут Запора’. Її  інтерактивні перфоманси, відео інсталяція Stitches and Bitches ,  міждисциплінарний солоперформанс і інтерактивна відео інсталяція Al Bossara , створена нещодавно в Бейруті,  відомі широкій аудиторії в Середній Азії.

На сьогодні творчість Надін пов”язана з міждисциплінарним мистецтвом і перформансами. Візуальне мистецтво відіграє ключову роль у розвитку її особистої естетики, яка часто включає такі візуальні елементи як відеоарт, інсталяція і перформанс. Театр  в його найбільш сучасному розумінні є серцем її робіт; і тому її твори -  це “живе мистецтво”. Текст, мова, експресія тіла допомагає Надін будувати надзвичайні театральні розповіді, що створюють особливі вигадані сюжети перформансів. Однак,  міждисциплінарний підхід перформістки до процесу творення та бажання бути поміченою митцями різних сфер мистецтва відрізняє її роботи від традиційних форм театру і перформансу. Співпраця Надін з танцівниками, архітекторами, візуальними художниками і музикантами вплинула на її підхід до творчої праці і дала змогу реалізувати власні творчі ідеї, які постійно розвиваються, змінюються і переосмислюються.

Детальна інформація про художницю на сайті www.nadinesures.com.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: