У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 15:31, 6 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

На конкурс п’єс «Драма.UA» надійшло понад сто аплікацій з цілої України

На конкурс п’єс «Драма.UA» надійшло понад сто аплікацій з цілої України thumbnail

На конкурс п’єс «Драма.UA» надійшло понад сто аплікацій з цілої України
Організатори ІІІ Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» отримали цього року 110 заявок від драматургів з цілої України. На конкурс надіслали твори автори з понад 30 міст та містечок, зокрема з Києва, Львова, Донецька, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Рівного, Ужгорода, Вінниці, Тернополя, Сум, Кіровограда, Миколаєва, Херсона.
На сьогодні оргкомітет конкурсу формує лонг-ліст творів для розгляду журі, який буде оприлюднений 6 серпня. До складу журі ІІІ Конкурсу українських п’єс «Драма.UA» цьогоріч увійшли театрознавець та перекладач Юлія-Анна Франко (Нью-Йорк, США), театрознавець, координатор культурних проектів, перекладач Марія Ясінська (м. Київ) та драматург і художник-концептуаліст Павло Ар’є (Львів-Кельн, Німеччина). До 1 вересня буде визначено фіналістів конкурсу. Переможця цьогорічного змагання драматургів оголосять під час фестивалю «Драма.UA», що триватиме у Львові з 27 по 30 вересня цього року. П’єси-переможці будуть представлені під час фестивалю у вигляді сценічних читань.
Навесні 2012 року фестиваль «Драма.UA» оголосив черговий конкурс п’єс, спрямований на популяризацію сучасної української драматургії, пошук та підтримку молодих авторів-драматургів, просування актуальної української драматургії на театральні сцени та до літературних видань. До конкурсу приймалися авторські, неопубліковані і непоставлені п’єси на будь-яку тематику, написані українською мовою, її діалектом, або суржиком.
Більше інформації про Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA» можна знайти на сторінці http://drabyna.org/drama/.
Проект здійснюється за підтримки Фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: