У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:29, 14 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Фестиваль Фольклору «Етновир 2012»

Фестиваль Фольклору «Етновир 2012» thumbnail

22-26.08.2012

Центр міста
ТРЦ King CrossLeopolis (24.08)

Фольклорні колективи з країн,таких як Мексика, Мартініка, Ізраїль, Македонія, Португалія, Франція, Італія, країна Басків, Республіка Бурунді, Чехія, Польща, Індія та Іспанія презентували культуру своєї країни у Міжнародному Фестивалі Фольклору «Етновир».
Протягом Фестивалю відбуваються колоритні виступи колективів, вражаючі марш-паради учасників головними вулицями міста,презентація кухні народів світу, у теплій атмосфері проходять вечори дружби та танцювальні майстер-класи.

Також 5-денну феєрію у Львові влаштують найколоритніші колективи з різних куточків світу:

Алжир – «Nadjm Group Djazair» – виконує найвідоміший в Алжирі танець. У світі він відомий, як танець туарегів ? чоловіків пустелі. Його танцювальний ритм зачаровує, а чорні костюми учасників колективу додають виступу таємничості та магії
Того – Міжнародний художній колектив африканських танців і маріонеток
«Compagnie Blewu» – ритмічні рухи, звук барабанів та ритуальне спілкування з вищими силами через пісні – це все зможуть спостерігати відвідувачі фестивалю «Етновир»
Іспанія – Фольклорний колектив «Los Jateros»– один з найпопулярніших фольклорних колективів фестивалів Європи представить традиційні танці та пісні, що розповідають про багату культурну спадщину іспанського народу.
Польща – Ансамбль пісні і танцю «Jantar»- представить публіці типові польські танці: полонез, оберек, краковяк, мазурку,
коседер, які супроводжуються автентичними народними текстами.
Туреччина – Фольклорний танцювальний ансамбль Nazilli Belediyesi – використовує в своїх виступах такі народні танці, як зейбек, гора, орон, бар, галай, теке.
Білорусія – Народний ансамбль пісні і танцю «Вяселле»- програма колективу включає в себе білоруські народні пісні і танці такі, як полька, кадриль, лявоніха.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: