У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:14, 14 серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Лілії Тєптяєвої «Папір кольоровий»

Виставка Лілії Тєптяєвої «Папір кольоровий» thumbnail

14-25.08.2012

Галерея «Коралі»

В роботах Лілії Тєптяєвої використовуються та поєднані класичні паперові техніки: художнє вирізання паперу (витинанка), техніка рваного паперу (вириванка), паперова аплікація, а також елементи паперової пластики та мозаїки. А також художні експерименти та авторські прийоми.

Про художницю

Лілія Тєптяєва, народилася 1980 року, у місті Прип’ять, звідки переїхала у 1986 році на Івано-Франківщину, в місто Коломию. Навчалася в Коломийській художній школі, Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. В.І.Касіяна (відділ художньої обробки шкіри), Львівській Національній академії мистецтв (факультет дизайну, відділ графічного дизайну), і проходила навчальну практику у Варшавській академії мистецтв (відділ станкової графіки та ілюстрації).
Працювала вчителем в дитячих художніх студіях, у Львові та Городку (Львівська обл.), позаштатно займалась графічним дизайном на фірмах Львова. На даний момент працюю вільним художником та позаштатним кореспондентом сайту “Погляд”. Заміжня, чоловік Олег Шупрудько (коваль і дизайнер кованих виробів), виховуємо сина Сашка. Живемо і творчо працюємо в м.Коломия.
З 2002 року працюю в авторській техніці паперового мистецтва, яку розвиваю та удосконалюю. Створюю листівки ручної роботи. Пишу статті про мистецтво і мистців, веду майстер-класи на сайті “Погляд” та проводжу виїзні майстер-класи (проведено близько 10 виїзних МК). Мала ряд персональних виставок, приймала участь у конкурсах та мистецьких проектах, творчі роботи знаходяться у вітчизняних та закордонних музейних і приватних колекціях.Варто прочитати:


 

ПогодаОстанні додані події

Russian women’s core relationship thinkingRussian women’s core relationship thinking
Russian women’s core relationship thinking Everybody knows exactly just what socia...
Board of directors portals instructions the TaleBoard of directors portals instructions the Tale
With terms connected through the ground, and here is certain certainly straightforward pr...

Сьогодні

Найцікавіші

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментарі


Варто переглянути


Варто прочитати: