У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:14, 14 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Виставка Лілії Тєптяєвої «Папір кольоровий»

Виставка Лілії Тєптяєвої «Папір кольоровий» thumbnail

14-25.08.2012

Галерея «Коралі»

В роботах Лілії Тєптяєвої використовуються та поєднані класичні паперові техніки: художнє вирізання паперу (витинанка), техніка рваного паперу (вириванка), паперова аплікація, а також елементи паперової пластики та мозаїки. А також художні експерименти та авторські прийоми.

Про художницю

Лілія Тєптяєва, народилася 1980 року, у місті Прип’ять, звідки переїхала у 1986 році на Івано-Франківщину, в місто Коломию. Навчалася в Коломийській художній школі, Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ім. В.І.Касіяна (відділ художньої обробки шкіри), Львівській Національній академії мистецтв (факультет дизайну, відділ графічного дизайну), і проходила навчальну практику у Варшавській академії мистецтв (відділ станкової графіки та ілюстрації).
Працювала вчителем в дитячих художніх студіях, у Львові та Городку (Львівська обл.), позаштатно займалась графічним дизайном на фірмах Львова. На даний момент працюю вільним художником та позаштатним кореспондентом сайту “Погляд”. Заміжня, чоловік Олег Шупрудько (коваль і дизайнер кованих виробів), виховуємо сина Сашка. Живемо і творчо працюємо в м.Коломия.
З 2002 року працюю в авторській техніці паперового мистецтва, яку розвиваю та удосконалюю. Створюю листівки ручної роботи. Пишу статті про мистецтво і мистців, веду майстер-класи на сайті “Погляд” та проводжу виїзні майстер-класи (проведено близько 10 виїзних МК). Мала ряд персональних виставок, приймала участь у конкурсах та мистецьких проектах, творчі роботи знаходяться у вітчизняних та закордонних музейних і приватних колекціях.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: