У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 17:04, 17 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

«Mons Pius» та VII «КіноЛев» відкриють провулок Параджанова

«Mons Pius» та VII «КіноЛев» відкриють провулок Параджанова thumbnail

22-26.08.2012

22-26 серпня 2012 року у Львові проходитиме VII Міжнародний фестиваль незалежного кіно "КіноЛев". Цьогоріч фестиваль обрав своїм патроном видатного режисера Сергія Параджанова – вірменина, народженого у Грузії, вільного і великого творця українського кіно.
У переддень фестивалю, 21 серпня о 18.30., у Вірменському дворику відбудеться урочисте найменування провулку іменем Сергія Параджанова та прес-конференція за участю представників «КіноЛева» і кнайпи «Mons Pius», що долучається до цієї події. З нагоди відкриття «Mons Pius» організовує для гостей о 19.00. передпоказ фільму Романа Ширмана «Небезпечно вільна людина».
На відміну від багатьох інших трагедійних кінотворів про Параджанова, цей фільм – «весела історія про винахідливого художника». «Фільм вийшов живий, легкий і вишуканий. Умовний, як східний тост. І, знову ж таки, як східний тост, самодостатній. Йому треба просто радіти. Не мудрувати, не препарувати його, а як на путящому застіллі додавати власні небилиці про леґендарного мистця.»( Л.Лємєшева, KINO-KOLO )
Особливим гостем VII «КіноЛева» є Левон Григорян – вірменський актор, сценарист та режисер, асистент і учень Параджанова, автор книг про нього, і навіть рятівник його творчого спадку.
Кнайпа «Mons Pius» приймає у себе почесного гостя, і запрошує 24 серпня о 20.00 на відкриту вечірню розмову з Левоном Григоряном. Як твердить сам режисер, робота з Параджановим стала для нього «третім університетом»: він написав дві книги про Сергія Параджанова та його кіно, а також зняв п’ять кінофільмів, три з яких будуть показані на цьогорічному фестивалі «КіноЛев».Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: