У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 16:23, 20 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Презентація нової книги «Дисципліна. Освіта. Душа»

Презентація нової книги «Дисципліна. Освіта. Душа» thumbnail

23.08.2012
18:30

Кав’ярня-книгарня «Кабінет»

Видавничо-освітницький проект «Логос Традиції» презентує новий (другий) том серії «Перлини Софії» та оголошує новий робочий семестр ініціативи «Створимо книгу разом».
Серія «Перлини Софії» має на меті ознайомити українського читача з перлинами світової гуманістичної думки та духовної спадщини людства. Більшість з творів, які з’являються на сторінках нашої антології, перекладаються українською вперше. На сьогоднішній день в рамках нашого проекту світ побачили твори та есе таких видатних авторів, як Джидду Крішнамурті, Олена Блавацька, Мейбл Коллінз, Рамана Махарші, Шрі Ауробіндо та інших.
Новий том серії «Дисципліна. Освіта. Душа» включає тексти наступних широко відомих авторів різних світових культур: Лев Толстой, Роберто Ассаджіолі, Свамі Вівекананда, Мейбл Коллінз та Джідду Крішнамурті.
В ході презентації наші гості більше дізнаються про проект «Логос Традиції», його діяльність, його серію «Перлини Софії», яка спирається на волонтерську ініціативу «Створимо книгу разом». Дана ініціатива започатковану у 2011 році та звернена до студентів філологічних факультетів, а також всіх, хто фахово володіє англійською та має бажання долучитись до перекладання творів, які вийдуть друком на сторінках наступних томів нашої антології. Студентки-учасниці ініціативи 2011-2012 року поділяться своїми враженнями та урочисто отримають дипломи від «Логосу Традиції».

На презентації буде присутній представник від нашого мецената компанії «Авто Стандарт Україна». Серед запрошених гостей – відомі львівські перекладачі, діячі культури, викладачі та студенти.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: