У Львові – події, мистецтво, життяСторінка додана 14:06, 21 Серпня, 2012

Email this to a friendНадіслати по Email                      Printable versionДрук

Художниця Яна Андрухова презентуватиме картини з яєчних лотків у Львові

Художниця Яна Андрухова презентуватиме картини з яєчних лотків у Львові thumbnail

23.08.2012
18.00

Художниця Яна Андрухова використовує в роботі вторинну сировину. Її картини створені з паперових лотків з-під яєць, макулатури, ниток і сіна, кави та чаю. <<Ці роботи створені з вторсировини, але й це не є останньою крапкою. Будь-яку роботу можна розірвати і зробити з неї щось нове>> - коментує свою творчість молода художниця.
23 серпня 2012 о 18:00 в арт-центрі <<Щось цікаве>> відбудеться відкриття персональної виставки Яни Андрухової. В експоції представлені 10 робіт виконаних в техніці черпаного паперу і об'єднаних в серію, яка розкриває тему природи. Роботи мінімалістичного стилю, мають обмежену кількість кольорів та композиційних елементів. Але передають образи дощу, полів, хмаринок. Техніка черпаного пеперу дає можливості для вивчення художніх пластичних, фактурних, орнаментальних, колористичних, візуальних нюансів паперу. Вона також має глибокі традиційні корені - з часів свого виникнення у 105 році в Китаї папір є носієм інформації. Також ця техніка акцентує увагу на важливих для сьогодення екологічних проблемах.
Яна Андрухова вивчає техніку черпаного паперу в експериментальній студії <<Черпаний папір>> (Центр творчості дітей та юнацтва Галичини).
Керівник студії - Віктор Хаджинов, фаховий художник, стипендіат програми <<Гауде Полонія>>.Варто прочитати:


 

Погода

Last Added Events

Сьогодні

most interesting

Туристичне спорядження у Львові

Туристичне спорядження у Львові Магазин туристичного спорядження Gorgany.com. Львів, вул Гнатюка 13, тел: 2555142, www.gorgany.com

Останні коментаріВарто прочитати: